«З нетерпінням чекаю того моменту, коли ми повернемося додому»: легкоатлетка Марина Бех-Романчук у ЖВЛ про розлуку з коханим і мрії про майбутнє

У «Життя відомих людей» на ТЕТ Марина Бех-Романчук розповіла, чому довго не бачилася зі своїм чоловіком і як подружжя застала війна.

У будні об 11:00 шоу «Життя відомих людей» готує ексклюзивні інтервʼю з найвідомішими українцями, героїня цього випуску — Марина Бех-Романчук. Влітку 2022 легкоатлетка виборола золото для України на Чемпіонаті Європи. Та порадіти заслуженій перемозі не змогла. Чому? Про це вона розповіла в інтерв’ю ЖВЛ на ТЕТ.
 
З березня зірка легкої атлетики Марина Бех-Романчук та надія українського плавання Михайло Романчук роз’їхалися у різних напрямках, аби мати можливість провести спортивні сезони. Відтоді подружжя бачиться тільки по відеозв’язку.
 
Лише на початку листопада у Марини з’явилося кілька вільних днів. Звісно, вона одразу поїхала до коханого у Німеччину, де він тренується. Ранок 24-го лютого подружжя теж зустріло нарізно.
 
«У мене почалася паніка, тому що мій чоловік на той період був на тренувальних зборах у Броварах. Він жив, буквально, за один кілометр від військової частини, яку розбили. Я телефонувала до нього, щоб він швидко збирав речі, щоб швидко їхав додому».
 
А далі вони поїхали до Хмельницького, де в родини Бех-Романчуків є будинок. Там вони відкрили свої двері для українців, які тікали від війни. Зірки спорту не допускали навіть думки залишити рідні стіни. Але плани скоригував великий спорт.
 
«Про виїзд ми почали говорити у березні, бо не грілися басейни. Все зупинилося. І ми чудово розуміли, якщо хочемо, щоб у Міші був взагалі якийсь сезон літній, потрібно виїжджати. І вже тоді ми звернулися по допомогу до Міністерства».
 
Рішення виїздити далося Марині вкрай важко, та вже в середині березня вона здобула срібну медаль на Чемпіонаті світу з легкої атлетики у новій для себе дисципліні — потрійному стрибку.

Далі по плану був Чемпіонат світу у США. Але замість тріумфу на неї чекало розчарування — лише 11 місце у загальному заліку. Тоді вона як ніколи потребувала підтримки найрідніших людей. Тож у Мюнхен, де проходив вже Чемпіонат Європи, до неї прилетіли батьки та коханий Михайло. В результаті, їй підкорилася рекордна довжина у 15,02 метра. Але Марина зізнається — перемога була дуже виснажливою.

«Воно просто вистраждане, воно вимучене. Я стільки пережила болю, що коли відбулося нагородження, я зійшла з п’єдесталу і відчувала себе просто пустою. Я розуміла, що у мене попереду ще сезон, ще змагання, а мені от просто хотілося забитися й сидіти в кімнаті».
 
Марина не приховує — в такі моменти відчаю їй дуже допомагають консультації з психологом.
 
«Я з упевненістю можу сказати, що без цієї людини важко професійному спортсмену, скажемо так, досягати якогось максимуму. Ну, принаймні, мені».
 
У планах Бех — Олімпійські ігри, але її головна мрія — разом із коханим Михайлом якомога швидше знову приїхати до України.
 
«За ці місяці я просто на всі сто переконалася в тому, що вдома — найкраще. І я просто з нетерпінням чекаю того моменту, коли ми повернемося додому».
 
 

Ще більше ексклюзивних інтервʼю — у шоу «Життя відомих людей» у будні о 11:00 на телеканалі ТЕТ. 
  
Світло завжди перемагає морок!

СХОЖІ НОВИНИ