«Виходили на вулицю, ставили коробку, співали та збирали гроші на ЗСУ»: Дарʼя Петрожицька у ЖВЛ розповіла про життя на чужині та як продовжує підтримувати Україну

«Виходили на вулицю, ставили коробку, співали та збирали гроші на ЗСУ»: Дарʼя Петрожицька у ЖВЛ розповіла про життя на чужині та як продовжує підтримувати Україну

В інтервʼю «Життя відомих людей» Дарʼя Петрожицька розповіла, чи сумує за рідною домівкою в Києві та як зараз допомагає наблизити перемогу.

Ведучий програми ЖВЛ Нікіта Добринін поспілкувався з актрисою Дар’єю Петрожицькою, яка через повномасштабне вторгнення наразі перебуває у Німеччині. Зірка серіалу «Папік», який з 17 жовтня показуватимуть о 20:00 на телеканалі «ТЕТ», навіть не приховує — на чужині їй не легко.

«Не можу сказати, як мені живеться на новому місці, тому що думками я завжди все одно вдома. В Києві. І я, знаєте, не інтегруюсь, якщо чесно. Спілкуюсь, по суті, з українцями тільки».

Даша переїхала саме до Німеччини, бо там живе її хлопець Олексій, він з Харкова, але вже дев’ять років живе в Німеччині.

Також Петрожицька поділилася подробицями життя під одним дахом зі своїм коханим. Актриса каже — вони проходять процес «притирання», але Олексій її дуже підтримує та підбадьорює.

«По-різному буває. Хвилями. Люди починають жити разом. А ще така обставина, як війна, яка нас і зближує, і навпаки. Особливо на початку я була постійно в новинах, і були сварки через те: “Даш, трошки заспокойся, трошки дай собі пожити”. Тому що, коли я тільки сюди приїхала, я боялася собі дозволити жити своє життя, піти на вулицю, пройтися чи випити кави. А він мене трошки до життя спонукає».

Та навіть за кордоном Даша постійно допомагає українцям і збирає гроші для наших військових:

«Я себе назвала “благодійна співачка по неділях”. Майже півроку тому у нас організувалася невеличка компанія людей-українців. І кожен тиждень у неділю, о сьомій вечора, ми робимо благодійні концерти на підтримку України, де збираємо гроші. Ми навіть жартуємо, що ми, як в церкві, передаємо коробку, і просто люди донатять. Коли влітку було тепліше, ми виходили на вулицю, ставили коробку, співали та збирали гроші на ЗСУ».

А подивитися найпопулярніший серіал «Папік» з Дашею Петрожицькою в головній ролі, можна на телеканалі ТЕТ уже з 17 жовтня з понеділка по четвер о 20:00. 
  
Світло завжди перемагає морок!

СХОЖІ НОВИНИ