«Не бачу ніякої потреби спілкуватися з нею»: Володимир Дантес у ЖВЛ розповів про стрес під час війни та розлучення з Дорофєєвою

У «Життя відомих людей» Дантес розповів, чим займається зараз, чому відвідує психолога та чому не спілкується з ексдружиною.

Володимир Дантес дав ексклюзивне інтерв’ю ЖВЛ на ТЕТ, у якому розповів про роботу з психологом, стосунки з Дашею Кацуріною та поділився несподіваними подробицями розлучення з Надею Дорофєєвою.
 
Сьогодні разом з командою музикант їздить Україною та знімає шоу про людей, волонтерів і допомогу ЗСУ. 

А свої старі пісні написані російською мовою Дантес випускати не буде, а нових принципово не напише. Тепер його репертуар буде виключно українською або англійською.
 
«Якщо мені захочеться написати російською чи випустити трек російською, то я якась погана людина, яка не відповідає за свої слова».
 
Окрім цього, співак вже кілька місяців їздить із благодійними концертами за кордон. Виступів так багато, що від перевтоми він захворів. Справлятися з емоційним перевантаженням через війну йому допомагає робота із психологом.
 
«Працюю над цим з психологом. Ми всі травмовані. Не треба робити виняток, що ти не такий. Від цієї перевтоми може бути купа хвороб, просто раджу звернутися навіть безкоштовно».
 
Ще однією розрадою для Дантеса стали його стосунки з подругою, а нині ще й коханою дівчиною Дашею Кацуріною:
 
«Мені дуже сильно подобається Даша. У нас супер відносини, але я не хочу про це поки що розмовляти якось відверто. Вона неймовірна жінка, і я радий, що вона є в мене у житті. Просто я вже жив на показ. Я не приховую, але не хочеться все виставляти».
 
Співак зізнається — у нього ідилія не лише з Дашею, але й із двома її дітьми від попереднього шлюбу з Михайлом Кацуріним.
 
«Ти прокидаєшся, а вони тебе обіймають. Я дуже їх люблю, але я не дозволяю собі повністю віддатися їм емоційно. Я повністю під владою одного та іншого. Це круто налагоджувати стосунки».
 
А от з ексдружиною Надею Дорофєєвою, яка зустрічається з Кацуріним, Вова не спілкується. Так само як і з колишнім другом родини.
 
«Офіційно ми розійшлися друзями до всього, що було далі. Ми іноді спілкувалися з Надею, але зараз в мене немає жодних штук, які могли б перетинатися з нею. Тож, я не бачу ніякої потреби спілкуватися з нею».
 
Цей любовний чотирикутник і досі обговорює вся країна. Та найцікавіше, що навіть для самого Дантеса нове кохання Наді стало несподіванкою.  
 
«Я все чекаю, коли запитають: “Ну, закохалася, а цікаво подробиці?”. І мені цікаво. Я просто хочу дізнатися, а як це відбулося, а коли? Я не люблю лицемірство і прихованість. Я завжди казав, що коли людина недоговорює — це не прикольно. Мені неприємно все, що відбулося, реально. Точніше, не все, що відбулося, а як. І все, що після цього. Але це на совісті людей. І я чекаю, коли всі розкажуть, що і як. Коли почнуться уточнюювальні питання. І це вийде в ефір. Запрошуйте Надю і Мішу, нехай все розкажуть. Це ж цікаво».
 
Але пропонує зробити це трохи пізніше. Бо Дантес впевнений — людям варто перестати обсмоктувати подробиці особистого життя знаменитостей. Нині на часі зовсім інші речі.
 
«Наше особисте життя ніяк не допомагає перемозі України. Життя волонтерське і донатство допомагає прикладом, що всі інші повинні зараз донатити. Встати рано вранці, вмитися, прибрати планету і задонатити в будь-який фонд. Ось так потрібно починати ранок кожному українцю».

Ще більше ексклюзивних інтервʼю — у шоу «Життя відомих людей» у будні о 11:00 на телеканалі ТЕТ. 
  
Світло завжди перемагає морок!

СХОЖІ НОВИНИ