Якщо чесно
Якщо чесно
дивись на 1+1 video
  • НОВИНИ
  • ВІДЕО
  • АКТОРИ

З 15 січня о 19:00 на телеканалі ТЕТ прем’єра нового українського ситкому “Якщо чесно” виробництва Drive Production. У головних ролях заслужена артистка України та зірка серіалу “Встигнути до 30” Дар’я Петрожицька, тренери “Ліги Сміху” Ігор Ласточкін і народний артист України Станіслав Боклан з дружиною Наталією Кленіною, а також актори серіалу “Волонтери” – Олександр Станкевич, Олександра Машлятіна, Анастасія Оруджова, Аліна Блажкевич,  Олександр Степаненко, Влад Куран та інші.

За сюжетом, Андрій та Інга, яких зіграли Ігор Ласточкін і Дар’я Петрожицька, перебувають у постійному гендерному поєдинку й підключають до своїх баталій то батьків, то родичів, то друзів, то колег по роботі, то власні альтер-его. Втім, навіть з їхньою допомогою головним героям не завжди вдається залагодити конфліктні ситуації. Андрій та Інга продовжують збивати коліна, розвінчувати та приймати стереотипи й попри все бути разом.

Жанр: ситком

Рік: 2024

В ролях: Олександр Станкевич, Олександра Машлятіна, Анастасія Оруджова, Аліна Блажкевич,  Олександр Степаненко, Влад Куран

Читай більше

НОВИНИ

ПОДІБНІ ПРОГРАМИ