«Цей серіал став таким доленосним у моєму особистому житті»: Дарія Рибак у ЖВЛ розповіла про заручини та участь у проєкті «Знайти своїх»

В інтервʼю «Життя відомих людей» Дарія Рибак розповіла, як познайомилася з чоловіком і чим займається зараз.

Ведучий ЖВЛ Нікіта Добринін поспілкувався з актрисою улюбленого серіалу українців «100 тисяч хвилин разом» Дарією Рибак, який з 26 вересня знову показуватимуть на телеканалі ТЕТ о 20:00. Знаменитість зізналася, що й досі пам’ятає ті зйомки. Особливо екстремальну сцену, коли її партнер по стрічці Руслан Ханумак загубився:  

«Ця сцена знімалась під дощем десь шість або сім годин. Ми стояли без всіляких там гідрокостюмів. А це вже був кінець жовтня, напевно. І це було дуже весело».

Цікаво, що саме на цих зйомках Рибак зустріла свого майбутнього чоловіка:

«Так, саме цей серіал став таким доленосним у моєму особистому житті, бо ми з ним познайомились саме на цьому проєкті», — поділилася актриса.

Дарія ексклюзивно поділилася з ЖВЛ подробицями своїх заручин:
 
«Це було на мій день народження. Він просто сказав: “Вибач, будь ласка, я зараз без особливого подарунка. Але в мене дещо для тебе є”. І просто дістав з кишені таку пластмасову каблучку від якоїсь пляшки. Не знаю, де він її знайшов. Але потім мені було дійсно дуже важливо, щоб моя каблучка була саме українського виробництва. І в мене були свої деякі побажання. Тому пройшов деякий час до того моменту, коли я отримала саме от цю свою каблучку, яку зараз ношу».
 
І якщо обручку Дарія показує залюбки, то свого нареченого ніде не світить. Причому це побажання самого чоловіка:  

«Просто він людина абсолютно не публічна. Він лінійний продюсер. Теж працює в кіно, але не дуже любить публічність. Я поважаю його вибір, тому він у моєму інстаграмі з'являється тільки зі спини».

Наразі Дарія не поруч зі своїм коханим. Поки наречений в Україні, актриса разом із родиною перебуває у своїх родичів у Румунії.

«Нам тут добре. Нам допомагають. У нас є дах над головою. І ми всі разом — і мама, і тато, і сестра. Але все одно не почуваюся вдома».

Та навіть за кордоном Рибак без діла не сидить. Вона допомагає Катерині Осадчій із її соціальним проєктом «Знайти своїх»:

«Я до них доєдналися ще в березні, коли виїхали з Києва. Ми були в Моршині. Зараз я вже в головному офісі. В мене є свої дівчата, свої волонтери. І ми займаємось саме обробкою та публікацією тих заявок, які люди надсилають нам у бот. Ми це все обробляємо і публікуємо безпосередньо на канал».
 
 

А подивитися вже улюблений серіал «100 тисяч хвилин разом», у якому Дарія Рибак грає головну роль разом із Русланом Ханумаком, можна на телеканалі ТЕТ з 26 вересня з понеділка по четвер о 20:00. 
  
Світло завжди перемагає морок!

СХОЖІ НОВИНИ