1. Чи сподобалося тобі зніматися в “Зірконавтах”? 
  — Новий досвід — це завжди круто, адже для мене “Зірконавти” стали дебютом у кіно. Тому процес зйомок та їхній результат мені дуже сподобався. 
 2. Чи важко поєднувати особисте життя зі зйомками?
  — Так, важко. Тому що коли ти знімаєшся у серіалі, на особисте життя часу не лишається. Щоб створити продукт, який сподобається глядачам, треба вкласти всі свої сили та час. І режим: “зранку до ночі на знімальному майданчику” був активований під час зйомок “Зірконавтів”.
 3. Ти імпровізував на зйомках? 
  — Хм, цікаве запитання. Ні, на зйомках я не імпровізував, тому що за це можна було отримати тягла.. *Шпаргалка від ТЕТ: отримати тягла — бути покараним. 
 4. Чому в усіх зірконавтів однакові бороди? 
  — Взагалі-то, вони не однакові. Я впевнений, що моя борода найгарніша. Крім того, у Оксани та тьоті Галі борід взагалі немає. Так що я попереду.
 5. Ким ти мріяв стати в дитинстві? 
  — Трохи дивне поєднання, але спочатку я хотів стати кілером, а потім священником.
 6. Яка твоя улюблена планета? 
  — Kepler-22 b. Ця планета за показниками дуже схожа на Землю і на ній можливе життя. З кожним роком науковці роблять все більш песимістичні прогнози з приводу Землі, тому треба перестрахувати себе. 
 7. Є домашні улюбленці? Які? 
  — Ні, домашніх улюбленців у мене зараз немає. Була такса Еліс, але вона від мене втекла. Жартую, вона померла. 
 8. Як ти отримав роль капітана корабля? 
  — Дивне запитання. Думаєте, отримав роль через ліжко? Просто подивіться на мене. Не знаю, як я отримав цю роль, але точно не через ліжко.
 9. Яка ціль місії “Зірконавти”? 
  — Це таємна інформація, дізнатися її можна, лише якщо дивитися нові серії серіалу “Зірконавти” з понеділка по четвер о 21:00 на ТЕТ. 
 10. Які у тебе стосунки з Гурамичем у реальному житті? 
  — Роль Гурамича виконує Сергій Бібілов і з ним відносини у мене чудові. Сергій в житті зовсім не відповідає своєму екранному герою. 
 11. Де краще: на Землі чи в космосі?
  — Відповідь очевидна — на Землі. В космосі немає повітря, а температура сягає абсолютного нуля за Кельвіном (-273 градуси за Цельсієм). Так що в космосі жити не дуже зручно.
 12. В якому віці ти набив перше тату?
  — Точно не пам’ятаю, коли я його зробив, але пам’ятаю, яке це було тату.
  *Шпаргалка від ТЕТ: Цікаво, що це було за тату? Переходь в “Обране”, розділ “Запитання герою ТЕТ” на сторінці в Instagram.
 13. В житті ти такий же прикольний, як і на екрані?
  — Ну, як сказати. В житті я рідкісне чмо. Жартую. Це вирішую не я, а люди, що навколо мене.