Вартан, на мій погляд, досить цікавий персонаж. Він дуже ревнивий, грубий. Мужлан, коротше кажучи. Одночасно з цим трепетно любить свою дружину. Він може накинутися на когось із сокирою, але дуже любить дітей і хоче їх. В одній із серій він умовлятиме дружину завести дітей. А вона, дивлячись на цього запального чоловіка, не впевнена, що готова з ним мати дітей. Це серйозний момент.

Кафе загорілося не випадково — навмисно. Це драматичний момент в серіалі. Вартан розлучається з дружиною. Він вирішує, що якщо немає його коханої жінки, то і все інше йому не треба.

Чесно кажучи, я б учинив так само.

Тому що це логічно. Він все це робив заради неї. Заради їхньої, поки маленької, сім'ї. В один момент це все перекреслили.

В іншому роль досить комічна.

У момент виконання ролі я стаю одним цілим із персонажем. І все, що робить Вартан, мені близьке, здається, що це я. Якщо брати мене, як людину зі звичайного життя — так, є моменти, які збігаються. Наприклад, я теж ревнивий, але не такий запальний. Щоб розлютити мене, варто постаратися. На відміну від Вартана, якому тільки клацни пальцем, і він уже з сокирою в руках і готовий накинутися на людину.