«Буде те, на що ви чекаєте» — Зірки нового романтичного реаліті-шоу «Побачення без фільтрів» і народного ситкому «Одного разу під Полтавою» на ТЕТ розповіли про премʼє

В ефірі «Сніданку з 1+1» на ТЕТ Настя Зухвала, Андрій Рибак розповіли про нове шоу «Побачення без фільтрів», а Анна Саліванчук пообіцяла довгоочікувану розвʼязку в «Одного разу під Полтавою».

На ранкове шоу ​​«Сніданок з 1+1» завітали коміки Настя Зухвала та Андрій Рибак та актриса Анна Саліванчук, аби розповісти про премʼєри, які відбудуться вже сьогодні на телеканалі ТЕТ.

Відомі українські коміки та ведучі Настя Зухвала та Андрій Рибак стали коментаторами нового романтичного шоу «Побачення без фільтрів» на ТЕТ. Уже сьогодні о 18:00 на ТЕТ глядачі зазирнуть у чужі побачення, романтичні, кумедні та екстраординарні, а коміки скажуть вголос те, що зазвичай пари бояться сказати один одному на першому побаченні.

«“Побачення без фільтрів” — це таке реаліті-шоу, де пари зустрічаються вперше на першому побаченні, яке готує хлопець або дівчина. Далі — організовує другий. А третє побачення відбудеться тільки за умови, що пара вирішила, що вони підходять один одному», — розповів про нове шоу Рибак.

«Але іноді учасники такі гарні побачення влаштовували, що до другого й не доходило», — додала Зухвала.

У недільному випуску «Сніданку з 1+1» попри перелом носа Анна Саліванчук долучилася до прямого ефіру, аби поділитися ексклюзивними подробицями фінального 15 сезону улюбленого українцями ситкому «Одного разу під Полтавою», премʼєра якого відбудеться вже сьогодні о 19:00 на ТЕТ. 

«Я не розкрию повністю секрет, адже ми знімали ці 40 серій для того, щоб тримати вас у напрузі. Магазин Вєри повернеться, і відбудеться те, про що всі глядачі та любителі “Одного разу під Полтавою” запитують ТЕТ, мене, Сашу Теренчука — буде те, на що ви чекаєте», — поділилася Анна. 

Наприкінці ефірів коміки та актриса запросили дивитися вже сьогодні премʼєри реаліті-шоу «Побачення без фільтрів» о 18:00 та нового сезону «Одного разу під Полтавою» о 19:00, аби зарядитися позитивом, отримати приємні емоції та усміхнутися.

ТЕТ — великий канал великих премʼєр!

СХОЖІ НОВИНИ