Тиждень українського кіно на ТЕТ: «Скажене весілля», «Любов і блогери» та прем’єра фільму «Найкращі вихідні»

Телеканал ТЕТ влаштовує тиждень українського кіно — добірка найяскравіших українських кінострічок та приголомшлива прем’єра фільму «Найкращі вихідні».

Українські кінохіти чекають на тебе. Цього тижня телеканал ТЕТ підготував добірку найкращих вітчизняних фільмів на будь-який смак. Насолоджуйтеся легендарними комедіями та чудовими мультфільмами, а також не пропустіть неймовірну прем’єру фільму «Найкращі вихідні».

«Скажене весілля» (1, 2, 3) — понеділок-середа о 20:00 на ТЕТ

Василь Сердюк — поважний директор краєзнавчого музею, донька якого навчається у Франції. Звістка про одруження доньки спочатку окриляє батьків, але згодом радість змінюється на справжній шок, адже новоспечений зять зовсім не подобається їм. Василь Сердюк вирішує зробити все, аби завадити весіллю доньки…

Одразу три частини легендарної комедії «Скажене весілля», в яких на Василя Сердюка чекають батьківські випробування та неймовірні повороти долі, покаже телеканал ТЕТ вже цього тижня — не пропусти! 

«Любов і блогери» — четвер о 20:00 на ТЕТ

Провінційне містечко Кагарлик напередодні виборів мера. На посаду претендує нинішній очільник міста. З репутацією в нього біда — всі в місті знають, що він той ще пройдисвіт. Тож навряд йому світить другий строк. Аби покращити свою репутацію в очах людей, мер запрошує до міста п’ятьох найкращих столичних блогерів. Але місцеві зірки соцмереж дізналися, що місту загрожує екологічна катастрофа в разі обрання цього хабарника. Тепер вони зроблять усе, щоб вивести негідника на чисту воду.

«Гуллівер повертається» — субота о 18:40 на ТЕТ

Гуллівер отримує листа, у якому його просять про допомогу жителі Ліліпутії. Край у страшному занепаді, тож без доброго та мудрого велетня їм не обійтися. Трон посів дивовижний бовдур і кожен відчуває на собі тяжкі наслідки його недоумкуватості. Але чи буде Гуллівер самовіддано вирішувати справи своїх друзів, коли в самого не все гаразд?
Дата і час 

«Найкращі вихідні» — субота о 20:30 на ТЕТ

Фільм складається з чотирьох історій ніяк не пов’язаних між собою людей, які випадково перетинаються на музичному фестивалі Atlas Weekend. На Ольгу, як на організаторку фестивалю, чекають напружені робочі дні. Тож до флірту з німцем Гансом, який примчав заради неї в Україну, вона не готова. Кар’єристка Міра приїхала до столиці на співбесіду. Молодшого брата довелося брати з собою, і він загубився. Юна одеситка Аліса втекла до Києва, аби знайти на фестивалі свого тата, а четверо хлопців з Кривого Рогу запланували на ці дні парубочу вечірку. Плани кожного з героїв підуть шкереберть, але вихідні все одно пройдуть вдало.

«Припутні» — субота о 22:20 на ТЕТ

Базарна торговка Людка та її 20-річна донька Свєтка їдуть до матері у глухе село Припутні. Цей короткий візит до баби Зіни — щорічний обтяжливий обов’язок прибрати на занедбаному цвинтарі. Везе їх до села дивакуватий таксист Юрко. А в самому селі на нього та на його не менш дивакуватих пасажирок очікує цілий вир абсурдних зустрічей та не менш абсурдних пригод. Події цієї трагікомедійної стрічки відбуваються протягом однієї доби. В основу «Припутніх» покладено сучасну п’єсу Романа Горбика «Центр».

«Зірки за обміном» — неділя о 21:00 на ТЕТ

Між двома зірковими виконавцями точиться непримирима війна. Поля Молякова (Оля Полякова) та Фома Михайловський (Михайло Хома) ніколи не поступляться одне одному бодай у найменшому. Що й казати про престижну нагороду. Потік взаємних прокльонів закінчився тим, про що ніхто й подумати не міг. На ранок ці двоє прокинулись, помінявшись тілами. Тепер доведеться, нарешті, знайти спільну мову. А перш ніж повернути собі своє тіло кожен має допомогти вчорашньому ворогові розвʼязати проблеми в особистому житті.

Пориньте в авантюрну атмосферу разом з яскравими комедіями — чудовий настрій та приємні вечори гарантовано!

Надихаємось українським разом з ТЕТ.

СХОЖІ НОВИНИ