Пʼятниця з гумором і волонтерами — нові команди-учасники «Ліга Сміху. Волонтерський десант» на ТЕТ

У спецвипусках «Ліги Сміху» на ТЕТ виступлять найкращі гумористи країни, які не тільки підтримують бойовий дух українців, але й займаються волонтерством. Хто ж виступатиме наступним?

Щопʼятниці о 18:00 телеканал ТЕТ показує спецвипуски гумористичного проєкту «Ліга Сміху», які отримали назву «Волонтерський десант». У минулих двох випусках своїми жартами «на часі» та актуальним гумором радували глядачів уже знайомі та улюблені команди «VIP Тернопіль», «Бригада У», «Ветерани космічних військ» та «ОГО». Наступними підійматимуть настрій «СМТ» і «Тріо “Різні”».

Що важливо, для комікинь Анастасії Оруджової, Аліни Блажкевич та Олександри Машлятіної з «Тріо “Різні”» — це остання гра у проєкті. Про це актриси «Жіночого Кварталу» заявили на ефірі в день премʼєри нових спецвипусків.

«Ліга Сміху. Волонтерський десант» — це не тільки гумористичний проєкт, який допоможе українцям відволіктися та видихнути, а ще й гуманітарна волонтерська акція з конкретною ціллю. Від початку повномасштабного вторгнення учасники «Ліги Сміху» активно волонтерять: допомагають ЗСУ, постраждалим від війни людям, розбирають завали, проводять благодійні акції. Тепер «лігасмішники» зможуть поєднати свою гумористичну та волонтерську діяльність. 

Жартуємо разом до перемоги та тримаємо бойовий дух — у спецвипусках «Ліга Сміху. Волонтерський десант» щопʼятниці о 18:00 на телеканалі ТЕТ.

ТЕТ — великий канал великих премʼєр!

СХОЖІ НОВИНИ