Найоригінальніші побачення в реаліті-шоу «Побачення без фільтрів» на ТЕТ

У 2022 році телеканал ТЕТ покаже нове реаліті-шоу «Побачення без фільтрів».

У весняному сезоні на телеканалі ТЕТ відбудеться прем’єра нового реаліті-шоу «Побачення без фільтрів».

Популярні «експерти» з романтики та гумору Дар’я Астаф’єва, Олексій Дурнєв, Олександр Еллерт, Андрій Рибак, Анастасія Дєрская та Валерія Мандзюк коментуватимуть чужі побачення наосліп.

На глядачів чекають як найромантичніші, так і найоригінальніші побачення людей, які бачать один одного вперше. За умовами реаліті-шоу, учасники мають підготувати на свій розсуд «розважальну програму» для знайомства зі своєю потенційною другою половинкою.

Прогулянка на вертольоті, побачення на цвинтарі, урок з самооборони, побачення на ходилицях — на думку половинок це найкращі варіанти першого побачення. Пари реаліті-шоу били посуд, їли комах, стрибали з мосту, каталися на яхті, вибирали іграшки для рольових ігор і навіть робили тату. Саме на останньому побаченні стався конфуз: хлопець переплутав ім’я дівчини, а чи залишилися вони після цього разом — дізнаєтеся в ефірі.

«Побачення без фільтрів» — найчесніше шоу про те, як побудувати стосунки. Це концентрація гумору та романтики без фільтрів, така, як вона є в реальному житті. Посібник для глядачів, як знайти собі пару, на яке побачення сходити, щоб не шкодувати про витрачений час.

Чекай на прем’єру реаліті-шоу «Побачення без фільтрів» у весняному сезоні телеканалу ТЕТ.

СХОЖІ НОВИНИ