Раміна з першого дня захопила увагу глядачів, мешканців дому та знімальної групи. Вона кричала, що «правил немає», безбожно грабувала магазин з алкоголем і ледь не потрапила до в’язниці. Раміна відверто розкаже, як на неї вплинув проект 100 в 1, що вона відкрила в собі та які плани має на майбутнє. А плани, до речі, в неї дуже красиві.
![100 в 1. Пост-шоу: Трансформація Раміни](https://images.1plus1.video/news-1/22592/1155x470.jpg)
100 в 1. Пост-шоу: Трансформація Раміни
Пост-шоу пройде сьогодні о 19:30.