Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

«100 в 1» — не просто нове реаліті, а справжній соціальний експеримент від ТЕТ. У цьому шоу 100 людей заселились у будинок, площею близько 100 кв. м. Учасники — це ті, кого ти зустрічаєш щодня в метро, на роботі чи в універі. Протягом 6 тижнів ці звичайні та екстравагантні, сексуальні й непередбачувані сміливці живуть разом, намагаючись створити у будинку власну маленьку «державу». А за їхніми діями пильно слідкує ведуча Ольга Цибульська.

До будинку учасники можуть пронести обмежену кількість речей ― те, що поміститься у невелику картонну коробку. Все інше, необхідне для життя, ― їжу, алкоголь, засоби гігієни та предмети комфорту ― вони можуть купити за цінами, які не зустрінеш у наших магазинах, витрачаючи гроші призового фонду, який на початку шоу становить 3 мільйони гривень. Десятихвилинний дзвінок рідним, наприклад, коштує 5 тисяч гривень, набір алкоголю — 100 тисяч, декілька кілець ковбаси — 120 тисяч гривень. Герої шоу також можуть економити гроші, не задовольняючи свої бажання, щоб зберегти суму майбутнього виграшу. Або поповнити призовий фонд, беручи участь у конкурсах і випробуваннях сили волі.

Протягом усього шоу учасники мають терпіти одне одного, користуватись спільним душем, спати в обіймах дивних незнайомців. Градус напруженості на межі. Щотижня, шляхом голосування, обирають господаря дому. Наприкінці тижня він виганяє певну кількість учасників. Виходити за межі будинку, а точніше червону лінію, заборонено. Тому, хто її перетне, Оля Цибульська каже: «На *** з дому!».

«Виживе» тільки 1, найстійкіший і найпопулярніший учасник. На 42-й день шоу він забирає головний подарунок — решту призового фонду. Якщо від 3-х мільйонів, звісно, щось залишиться.

Читай більше...