Народжений бути принцом і не стати королем: про Принца Гаррі у «Ближче до зірок»

У «Ближче до зірок» розповіли, чому принц так прагне медійності та про що його скандальна книга.

Наймедійніший член Королівської Родини Британії Принц Гаррі — про життя, скандали та інтриги у лайфсторі шоу «Ближче до зірок» на телеканалі ТЕТ, яке виходить у будні о 14:00.

Кожний крок молодшого принца Британії з самого дитинства знімала преса. Та хоча тоді це його дратувало, зараз — служить для іміджу. Гаррі завжди готовий підкинути медіа щось цікаве та скандальне про Королівську Родину: від інтервʼю до цілої книги! 

Книга «Запасний» наробила галасу ще до її публікації — всі інтриги палацу під однією палітуркою. Як тільки світ її нарешті побачив, продажі досягли рекордних показників. 

Чому Гаррі називає себе «запасним»? Тому що змалечку знав, що йому ніколи не сісти на престол. Навіть рідна мати Принцеса Діана виховувала старшого сина Вільяма як короля, а про Гаррі казала, що «любить його просто так». Однак Діана все одно намагалася виховувати синів з повноцінним дитинством: з санчатами, пригодами та іграми. Тому коли її не стало, хлопцям було складно стримувати емоції та жити за протоколом.

Після навчання нащадок Королеви відправився на службу в Афганістан, після якої повернувся іншою людиною та під впливом побаченого подався у благодійність. 

Тоді й кожна британка хотіла стати його принцесою: у принца були лічені претендентки на це звання. Після років пошуку серце британського улюбленця підкорила американка Меган Маркл. За два роки пара одружилася — за пишним весіллям спостерігав увесь світ. Натомість Меган піддавалася постійному порівнянню з Кейт Мідлтон.

Не знайшовши сприйняття в Королівському Домі Гаррі вирішив захистити свою кохану: принц склав титул і всі повноваження. Подружжя оселилося у США, аби жити повноцінним і вільним життям без протоколів і королівських обовʼязків. Відтепер вони не отримують державного спонсорування та живуть на гроші від інтервʼю. Та пара щаслива разом, виховує двох діток. 

Ще більше цікавих і щирих сюжетів про українських і світових відомих людей — у шоу «Ближче до зірок» у будні о 14:00 на телеканалі ТЕТ.

СХОЖІ НОВИНИ