Зірки телеканалу ТЕТ чуттєво привітали українців з Днем Незалежності

У День Незалежності України, 24 серпня, улюблені ведучі, гумористи та актори звернулися до всіх українців і подякували кожному, хто твердо обирає її серцем.

Тим, хто хоробро став на її захист, тим, хто виховав у синах і доньках любов до неї, тим, хто чекає, хто рятує життя, хто збирає та довозить, тим, завдяки кому досі стоїмо й неодмінно вистоїмо.

"Сьогодні ми відзначаємо день незалежності у вільній країні. І це все завдяки нашим незламним Збройним Силам України. Дякуємо вам", – висловився незмінний капітан шоу "Я люблю Україну" Володимир Дантес.

"Сьогодні, в День Незалежності України, я дуже хочу подякувати нашим Збройним Силам України, медикам, волонтерам і всім українцям. Дуже дякую", – звернулася Ксенія Мішина, ведуча нового сезону шоу "Я люблю Україну".

"Сьогодні, у День Незалежності, я хочу подякувати всім українцям, бо цей день про кожного з нас. Адже кожен донат, кожен репост збору в соцмережах, допомога Збройним Силам, допомога близьким і навіть тим людям, яких ти не знаєш, – наближають нашу перемогу", – додав Юрій Ткач, капітан шоу "Я люблю Україну".

"Сьогодні найголовніше свято нашої країни. Я вас вітаю і хочу подякувати всіх, хто захищає, хто воює, хто донатить і волонтерить. Адже все це ми робимо заради нашої з вами незалежності", – привітав Нікіта Добринін, ведучий шоу "Ближче до зірок".

"Дорогі українці! Вітаю вас сьогодні з днем незалежності. У першу чергу я хочу подякувати силам оборони за можливість жити, за можливість працювати, за можливість бути поруч зі своєю родиною, за можливість бути вдома. Низький вам уклін. Я хочу подякувати кожному українцю за вашу стійкість, за вашу небайдужість, за ваші великі серця, за готовність завжди прийти на поміч. Ви неймовірні. Тримаймося разом з великою любов'ю", – зворушливо привітала Анна Кошмал, зірка серіалу "Встигнути до 30".

"Дорогі українці. У цей важливий для нас день дуже хочу привітати усіх, а головне – подякувати. Подякувати Збройним Силам України, волонтерам, медикам. Кожному, хто не стоїть осторонь. Ми стоїмо й вистоїмо завдяки вам. Завдяки тим, хто говорить солов’їною, хто підтримує, хто знаходить можливість підтримати наших людей, нашу країну. Ми незалежні, і так буде завжди. З любов'ю у серці святкуємо сьогодні цей день", – висловилася акторка серіалу "Встигнути до 30" Анастасія Остреїнова.

"Хочу привітати вас з цим прекрасним Днем Незалежності нашої вільної, незламної, неймовірної України. Не тільки сьогодні, а кожного дня я дякую всім нашим захисникам і захисницям. Усім, хто продовжує допомагати. Спонукаю вас – продовжуйте, допомагайте і дякуйте кожного дня. Я особисто дякую за можливість бути тут перед вами, займатися своєю професією та нести вам своє світло. Низький вам уклін. Цілую", – з любов'ю звернулася Дар'я Петрожицька, акторка серіалу "Встигнути до 30".

Сьогодні кожен з нас як ніколи добре розуміє, якою ціною дається незалежність. Кожен з нас безліч разів пересвідчився, що вона життєдайного жовто-блакитного кольору, пахне рідним домом і має смак волі. З Днем Незалежності, незламні українці. Зі святом сильних, гідних, непохитних, закоханих в Україну. Закоханих у життя.