Зірки проходять кастинг на твій улюблений канал

Що відбувається? Дізнаєшся вже зовсім скоро

Ми тебе попереджали, що це літо буде сповненим неймовірних сюрпризів та перевтілень. І ти навіть не уявляєш як багато в нас неочікуваних новин. Проте, будемо говорити про все поступово, а інакше — яка ж це магія?

Сьогодні ми вирішили розповісти тобі про один із наших нових проектів. Дещо відбувається з каналом ТЕТ, і скоро він предстане перед тобою у новому світлі. Не переймайся, це точно буде приємна зустріч. А щоб все пройшло просто ідеально, ми вирішили влаштувати неймовірно крутий екзамен для вже відомих тобі зірок із наших минулих проектів та нових облич. 

Хочеш дізнатися, на що здатні найкращі актори країни та найцікавіші зірки сучасного телебачення заради того, щоб зустрітися з тобою у нашому ефірі? Слідкуй за оновленнями наших соціальних мереж: незабаром у нашому Фейсбуці та Інстаграмі з’явиться перше секретне відео з кастингу на оновлений ТЕТ. Хто це буде: Юрій Ткач, Ліза Любимова, Володимир Ращук чи, може, хтось із новеньких? Пиши свої варіанти в коментарях та кажи, на кого чекаєш найбільше!