Уже сьогодні на ТЕТ прем’єра нового спецсезону “Ліга Сміху. Волонтерський десант 2”

Великий гумористичний проєкт, що працює на перемогу

Уже сьогодні, 3 листопада, о 20:00 на телеканалі ТЕТ прем’єра нового унікального спецсезону “Ліга Сміху. Волонтерський десант 2”. Відсьогодні та щоп’ятниці команди змагатимуться за право реалізувати конкретну волонтерську місію – доставити пікапи незламним українським захисникам і захисницям.

“Класичний формат не на часі. У нас виникла ідея, що можна пов’язати коротенький спецсезон з волонтерською допомогою, оскільки всі “лігосмішники”, які не на фронті, вони всі волонтери. Це змагання не за результат, а за місію, за право доставити вантаж військовим. І для команд це дуже великий стимул”, – розповів креативний продюсер "Ліги сміху" Андрій Чивурін у програмі “Ближче до зірок”.

Оцінювати жарти та виступати разом з конкурсантами будуть вже бувалі тренери-чемпіони Станіслав Боклан та Ігор Ласточкін, а також тренери-дебютанти – гумористи, які стали відомими  завдяки “Лізі Сміху”.

В омріяних тренерських кріслах “Ліги Сміху. Волонтерський десант 2” Ірина Сопонару з команди “Вінницькі”, Іван Кухарчук з “30+”, Тарас Стадницький з “VIP Тернопіль”, Настя Оруджова з “Тріо “Різні”, Влад Куран з “Ветеранів космічних військ” та Олександр Степаненко з “Відпочиваємо разом”.

Дехто з тренерів і досі під враженнями, що йому довірили таку роль. “Чесно сказати, я досі не можу прийти в себе, що знаходжуся тут, на місці тренера”, – поділився Іван Кухарчук

Свого захвату від нового статусу не приховує й зірка “Жіночого Кварталу” та акторка серіалу “Волонтери” Ірина Сопонару. Акторка жартує, що шість років мозолила очі продюсерам “Ліги Сміху” й врешті-решт домоглася свого: “Я вперше тренер, це дуже хвилююче для мене. Я чекала цього 6 років. Я мало не ходила з плакатами попід вікнами продюсерів (сміється). Я не знаю, що спрацювало, але в цьому сезоні тренери – гумористи- “лігосмішники” і Стас Боклан”.

Як проявлять себе нові тренери, хто з команд розсмішить до істерії та здобуде право втілити волонтерську місію, дивіться у новому спецсезоні “Ліга Сміху. Волонтерський десант 2” вже сьогодні на телеканалі ТЕТ. Збільшуємо градус позитиву, єднаємося задля допомоги, заряджаємося настроєм і незламним духом щоп’ятниці о 20:00.