ТЕТ оголосив дату прем'єри нового серіалу "Волонтери" з Бокланом, Ласточкіним і "лігосмішниками" у головних ролях

Так буває, що одного дня звичайні люди перетворюються на надзвичайних. Стежити за цим перевтіленням ми будемо вже з 6 листопада.

Ваші осінні вечори розфарбують десятки життєвих історій про одну з найповажніших спільнот сучасної України – волонтерів. Людей, які забувають про вік, не знають слова “неможливо”, але точно знають, що таке єдність, любов і що ще прикупити хлопцям і дівчатам, щоб російський корабель скоріше знайшов відомі координати.

Серіал “Волонтери” створений на основі успішного комедійного проєкту на ютубі – “Волонтери про волонтерів”. Він про українок та українців, які не втомлюються донатити, закривати збори, купувати, привозити, відправляти, які знають, кому зателефонувати й куди приїхати, щоб дістати з-під землі все, що потрібно супергероям у пікселі.

Це і подружні пари, і давні друзі, і нові знайомі, яких об’єднує велика спільна справа – волонтерство. Вони примудряються не лише допомагати, а й жартувати, закохуватися, з’ясовувати стосунки та підтримувати одне одного на крутих життєвих поворотах.

У серіалі “Волонтери” на ТЕТ зіграли Ігор Ласточкін, Кирило Ганін, Станіслав Боклан з дружиною Наталією Кленіною, учасниці "Жіночого кварталу" – Ірина Сопонару, Олександра Машлятіна, Анастасія Оруджова, Аліна Блажкевич, хлопці з “Ветеранів космічних військ” – Веня, Куран, Дамницький – та інші зірки “Ліги Сміху”. Улюблені гумористи, які, не збавляючи обертів, підтримують країну вибухово смішними жартами та масштабними зборами для ЗСУ.

"Мій герой займається тим, що розвозить гуманітарну допомогу по селах, як це роблять багато волонтерів. Робимо ми це з моїм другом як у житті, так і на знімальному майданчику Ігорем. Ми разом розвозимо ту гуманітарку і разом стикаємося з проблемами”, – поділився Кирило Ганін.

Тоді як тендітна Ірина Сопонару описала свою героїню так: “Моя героїня всюди. Там, де потрібні руки, голова, ноги, вона там. Завжди напоготові допомагати ЗСУ і наближати нашу перемогу”.

Вмикайте телеканал ТЕТ 6 листопада о 19:00 та дивіться актуальну комедійну прем’єру “Волонтери”. Закохуйтеся у новий серіал і надихайтеся прикладом наших незламних людей на ТЕТ.