Нікіта Добринін став новим ведучим ЖВЛ на ТЕТ

Нового ведучого відомого шоу «Життя відомих людей» оголосили в ефірі «Сніданку з 1+1».

8 серпня о 10:00 на телеканалі ТЕТ відбудеться неочікувана прем’єра інфотейнмент шоу про життя відомих особистостей «Життя відомих людей».

Нікіта Добринін, радіоведучий і журналіст, завітав до студії «Сніданку з 1+1» та розкрив особистість нового ведучого ЖВЛ: саме Нікіта розповідатиме глядачам, які зміни відбулися в життях українських знаменитостей.

Раніше ТЕТ у своїх соцмережах запропонував підписникам відгадати, хто ж стане обличчям премʼєрного сезону ЖВЛ на телеканалі. 

Глядачі назвали найрізноманітніші варіанти: на їхню думку вести шоу могли Позитив, Анна Саліванчук, Євген Таллер, Євген Кот, Анастасія Зухвала, Неля Шовкопляс, Тімур Мірошниченко, KOLA або Злата Огнєвіч. Кожен з зірок дав підказку про особистість ведучого ЖВЛ.

Новий сезон оновленого шоу «Життя відомих людей» — про відверті історії відомих особистостей, як війна змінила їхні життя, та що їм допомагало триматися, не падати духом, та знаходити позитив для натхнення.

Гостями ЖВЛ стануть як українські знаменитості, так і народні герої: війна відкрила нашим громадянам нові обличчя, які стали популярними завдяки своїй самовідданості та патріотизму. З деякими з них ви можете познайомитися вже зараз: з 24 лютого журналісти шоу знімали сюжети про волонтерську діяльність українців — усі сюжети можна побачити на Youtube-каналі проєкту.

Не пропустіть премʼєру інфотейнмент шоу «Життя відомих людей» з новим харизматичним ведучим Нікітою Добриніним 8 серпня о 10:00 на телеканалі ТЕТ. 
  
Світло завжди перемагає морок!