На ТЕТ прем’єра серіалу "Дієта №0" з Наталкою Денисенко в головній ролі

Історія нетлінного кохання і приголомшливого перевтілення

Відсьогодні, з понеділка по четвер, о 19:00 в ефірі телеканалу ТЕТ комедійний серіал “Дієта №0”. Романтична прем’єра з новими яскравими персонажами, які закохуватимуться до безтями, сліпо довірятимуть, фатально помилятимуться та перевтілюватимуться до невпізнаваності. Ви неодмінно “підсядете” на їхню бурхливу пригоду, довжиною в життя.

“Дієта №0” – це український серіал про непримітного студента Івана та капризну багачку Марго, які нізащо не перетнулися б у реальному житті, якби не дивна випадковість. Це могла б бути чергова історія про розбите серце та зламані надії, але доля зіграла з нашими героями інший жарт. 

До наступної зустрічі Іван і Марго зміняться до невпізнаваності. Юнак, яким колись легковажно знехтувала самозакохана красуня, досягне шаленого успіху й найгучніших титулів, а “золота” дівчина опиниться на дні та спробує почати життя з нуля. Норовливу Марго в серіалі “Дієта №0” зіграла Клавдія Дрозд, тоді як завзятого Івана одразу два актори – гуморист Олег Маслюк і латвієць Максим Бусел.

Розпалювати пристрасті в “Дієті №0” буде ще одна відома акторка – Наталка Денисенко. Вона перевтілилася в головну лиходійку серіалу – вродливу й підступну Ольгу, що причарувала медичного мільйонера й батька Марго Семена Гончара.

“Будуть дуже цікаві сюжетні повороти. Я граю головне зло цього серіалу. Мені дуже подобаються негативні ролі, тому що цікаво шукати виправдання всім поганим вчинкам свого персонажа. І я впевнена, що моя Ольга не залишить нікого байдужим. Тож запрошую всіх до перегляду”, – пообіцяла Наталка Денисенко. 

Прем’єра серіалу "Дієта №0" вже сьогодні. Закохуйтеся в нову романтичну пригоду з понеділка по четвер о 19:00 на телеканалі ТЕТ.