Стратегії і тактики спілкування
Патрік Кінг
Книжка американського експерта у галузі комунікацій здобула чимало схвальних відгуків на Forbes, Business Insider та Huffington Post. Входить у ТОП бізнес-літератури сайту Amazon. Ти не знаходиш аргументів під час дискусії? Раптово втрачаєш дар мови? Ти хочеш побудувати міцні зв’язки та дружні взаємини? Або, нарешті, навчитися захищати себе й не бути ганчіркою? У цій книзі ти дізнаєшся про 18 потужних методів, які можуть бути використані для всього під сонцем.
Як стати мільярдером
Джон Свекла, Мітч Коен
Як найбільші в світі виробники створюють грандіозну цінність? Джон Свекла й Мітч Коген вирішили уважніше придивитися до цих мільярдерів, тому що отримати мільярд чи більше доларів завдяки створеній цінності — це неймовірний подвиг. Провівши всеохопне дослідження й узявши чимало інтерв'ю, автори дійшли висновку, що багато міфів, пов'язаних із мільярдерами, — просто вигадка. Не можна сказати, що всі ці люди розумніші, більше працюють чи їм частіше усміхається фортуна. Не всі вони генії-самородки, які перетинають фінішну лінію в мільярд доларів, коли їм заледве виповнилося двадцять років. Ні. Переважно вони справді створюють щось абсолютно й принципово нове. Понад 80 відсотків мільярдерів заробили свої мільярди в галузях, де панує жорстка конкуренція.
Як управляти своїм босом
Джон П. Коттер, Джон Дж. Гебарро
Автори книжки дійшли висновку, що взаємодія між босом та підлеглим будується на взаємній залежності. Дійсно, керівнику потрібна підтримка надійних і чесних підлеглих. А менеджерам не обійтися без допомоги керівництва при налагодженні контактів із колегами з інших підрозділів, визначенні пріоритетів та отриманні доступу до найважливіших ресурсів. Візьми на себе обов'язок налагодити вигідне вам обом співробітництво, а для цього вивчи переваги й недоліки шефа, його цілі, звички і стиль роботи. Цим ти принесеш користь не тільки собі, а й іншим.
Як управляти собою
Пітер Ф. Друкер
У праці американського класика в галузі менеджменту Пітера Ф. Друкера розглянуто низку важливих питань, що стосуються вміння чути себе й організовувати свою роботу. Які твої сильні сторони? Як ти працюєш і взаємодієш з людьми? Чи маєш плани на другу половину життя, завдяки яким можна подолати кризу середнього віку? Як описати тип робочого середовища, в який ти можеш зробити найбільший внесок? Відповіді на ці та інші запитання допоможуть тобі навчитися управляти собою, щоб ефективніше працювати й досягати бажаних результатів.
Сила позитивного НІ
Уільям Юрі
«Ні» – мабуть, найважливіше і найпотужніше слово в людській мові. Щодня ми опиняємося в ситуаціях, коли повинні сказати «ні» – вдома, на роботі, в суспільних закладах та громадських місцях. «ні» – це слово, яке ми використовуємо, щоб захистити себе і все, що має значення для нас. Однак неправильно сказане «ні» здатне знищити те, що ми найбільше цінуємо, або ж розлютити і відвернути від нас людей. Як же досягти бажаного результату, але зберегти гарні взаємини? Секрет – у мистецтві «позитивного НІ». Це проста і перевірена схема, яка складається з трьох етапів. І засвоїти її може кожен. Книжка «Сила позитивного Ні» написана на основі курсу Вільяма Юрі для керівників і фахівців у Гарвардському університеті. З цієї книги ти дізнаєшся, як: відстоювати і захищати свої ключові інтереси; зробити своє «ні» впевненим, сильним та ефективним; чинити опір агресії і маніпуляції з протилежного боку; казати «ні» чітко, але люб’язно – з повагою до точки зору співрозмовника; дістатися до твердого «так» і досягти бажаного результату.