Камера! Стоп! Знято! Ласточкін, Ганін і Боклан зіграли в новому серіалі “Волонтери”, що покажуть на ТЕТ

Життєві історії, від яких сміятиметься вся країна

На телеканалі ТЕТ покажуть новий український серіал “Волонтери” з Ігорем Ласточкіним, Кирилом Ганіним, Станіславом Бокланом, Іриною Сопонару, “Тріо різні” та “Ветеранами космічних військ”. Це десятки життєвих, приправлених гумором історій про одну з найповажніших каст сучасної України – волонтерів. Дивіться на ТЕТ уже цієї осені.

Серіал “Волонтери” створений на основі успішного комедійного проєкту на ютубі – “Волонтери про волонтерів”. Він про сповнених ентузіазму українок та українців, які живуть за принципом: “Якщо ти не на фронті, ти – волонтер”. У непростий для країни час вони не вішають носа, а хутко закривають збори й крутяться як можуть, аби роздобути все необхідне – від дронів до гуманітарки для цивільних і смаколиків для ЗСУ. Герої серіалу  – це і подружні пари, і колеги, і давні друзі, об’єднані спільною справою – волонтерством. Вони встигають і допомагати, і стосунки з’ясовувати, але зі всіх життєвих негараздів “вирулюють” з гумором.

“Серіал “Волонтери” – це спроба надихнути людей через екрани. Ті, хто роблять добрі справи на благо ЗСУ, на благо країни, впізнають у серіях себе. Ті, хто лише хочуть допомагати, побачать, як можна це робити”, – прокоментував Ігор Ласточкін.

“Цей серіал про кожного з нас. Про вас і про мене. Усі, хто зараз не на фронті – усі волонтери. Усі збираємо, донатимо, привозимо, купуємо, відправляємо. Усі історії, які будуть показані в серіалі – абсолютно реальні, взяті з життя. Звісно, у кожній з них є гумор. Тому що без гумору зараз просто неможливо”, – додав Кирило Ганін.

Окрім Ігоря Ласточкіна та Кирила Ганіна у серіалі зіграли народний артист України Станіслав Боклан з дружиною Наталією Кленіною, учасниці "Жіночого кварталу" – Ірина Сопонару, Олександра Машлятіна, Анастасія Оруджова, Аліна Блажкевич, Веня, Куран і Дамницький з "Ветеранів космічних військ" та інші зірки “Ліги Сміху”. Усі ті, хто мобілізували всі сили на допомогу Україні, підтримуючи її не лише відбірними жартами, а й масштабними зборами.

Не пропустіть актуальну комедійну прем’єру осені на телеканалі ТЕТ. Закохуймося в життя разом з улюбленими гумористами країни.