Уперше в українському кіно відомі блогери Інстаграм та популярні ТікТокери зустрілися на одному майданчику з провідними акторами країни: Ольгою Сумською, Назаром Задніпровським та Вадимом Новицьким.

«Це було досить ризиковано – зібрати на одному знімальному майданчику професійних акторів і блогерів. Але відбулася магія, всі одразу включилися в роботу, відчули один одного і у нас стався симбіоз талантів», – розповів Євген Таллер, продюсер, співрежисер «Любов і Блогери».

«З моменту ідеї до прем'єри минуло всього 6 місяців, повірте, для кіноіндустрії – це нереально швидко. Більше того, сценаристи та студії дивилися на нас, як на божевільних та говорили «вам не вдасться», «це неможливо». Як бачите, ми дійсно божевільні. Коли чогось реально хочеш – обов'язково вдасться», – коментує продюсер комедії Володимир Остапчук.

Фільм оформлено динамічною музикою Вєрки Сердючки, Jerry Heil, гурту THE HARDKISS та KAZKA.

Уже 20 січня зустрічай улюблених блогерів у кінотеатрах свого міста: Богдан Шелудяк, Анна Трінчер, Ксюша Манекен, Роман Свічкоренко, Анна Алхім, Вікторія Маремуха та Женя Білозеров.

Якщо ти ще не дивився трейлер, тоді швидше переходь за посиланням і заряджайся настроєм фільму.