16 та 17 серпня зарядись енергією музики та космічної атмосфери на фестивалі Білі ночі. COSMOS. Повна справ осінь вже нетерпляче чекає на порозі, не втрачай останньої можливості гарно відірватися. ТЕТ вже традиційно є інформаційним партнером Білих ночей, тож ми вже знаємо, хто підірве сцену цього разу. 

  • ARTBAT — перші українці, які виступили на лайвстрімі Cercle на горі Пан-ді-Асукар. Вони грають на фестивалях Awakenings, Tomorrowland и Untold, а незабаром приїдуть і на Білі ночі, щоб запалити натовп своїми ритмами. 

  • JAN BLOMQVIST — вже вп’яте цей артист приїжджає до Києва і кожного разу на нього чекають з нетерпінням. На Білі ночі виконавець приїде з новою музикою, в якій обіцяє повністю передати атмосферу рідного Берліну. 

  • Malaa — інтрига фестивалю Білі ночі. Бейс продюсер з США грає з маскою на обличчі, тож ніхто не знає, хто насправді там, під маскою. Музичні критики впевнені, що це хтось з відомих виконавців, який вирішив створити додатковий проект. Вже зараз Malaa виступає на фестивалях Tomorrowland, Ultra, Electric Love, Airbeat One, Creamfields, тож Білі ночі чекають на нього з нетерпінням. 

  • Cepasa — в листопаді 2018 року Cepasa випустив четвертий студійний альбом Dark Beauty. Пілотний сингл Waves відзначив Mixmag, а YouTube Music назвав Cepasa одним з найочікуваніших проривів 2019 року. На фестивалі Білі Ночі Cepasa представить нову програму Dark Beauty Live.

  • Cape Cod — проект саунд-продюсера та музиканта Максима Сікаленко. У 2016 році Максим випустив дебютний альбом «Cult». У 2018 році — альбом «Echoes». У записі альбому «Echoes» брали участь вокалісти з США, Великобританії, Ірландії. Вже у листопаді 2018 Cape Cod отримав премію Jagermeister Music Awards в номінації “Кращий електронний проект року”. А в 2019 Cape Cod випустив спільний трек з Джамалою "Крок", який б'є всі рекорди популярності.

Ще понад 100 виконавців української і зарубіжної сцени, серед яких: Boii Costas, Nekliff, Dj Slef, TVORCHI Live, Mark Brainford, Musson (Artem Neba & Tokyo), Junket, The Organism, Guy Richard, Runov & Fleming та інші проведуть з тобою ночі 16 та 17 серпня на фестивалі Білі ночі. COSMOS. Слідкуй за новинами в Instagram та Facebook та купуй квитки, щоб побувати на найгарячішій вечірці кінця літа. 

Разом з усіма, ТЕТ буде денсити на Білих ночах. Слідкуй за нашими сторіз в Instagram, яскраві емоції гарантовані.