На ТЕТ прем’єра нового українського серіалу "Дієта №0"

З 20 листопада романтична комедія, в яку ви закохаєтеся

Існує лише одна дієта, від якої неможливо відірватися. І це “Дієта №0” на телеканалі ТЕТ – нова українська комедія про скромного студента Івана та “золоту” дівчину Марго. Романтична історія, в яку ви неодмінно закохаєтеся.

Не пропустіть велику прем’єру серіалу “Дієта №0” 20 листопада і смакуйте усією сім’єю з понеділка по четвер о 19:00 на ТЕТ.


У центрі 16-серійної комедії Іван – бідний і непримітний студент медінституту, безнадійно закоханий у капризну красуню Марго. Доньку медичного олігарха, що виросла в багатстві й з дитинства прагнула лише одного – сяяти. Вона з презирством ставиться до Івана, аж поки дивна випадковість не зводить їх разом. Марго називає це помилкою й навіть не здогадується, чим для них обох обернеться ніч на пляжі.

Наступна зустріч Іван та Маргарити відбудеться тільки через багато років і вже в зовсім інших статусах. Один з них побудує приголомшливу кар’єру, а інший втратить все й почне життя з нуля. Нашим героям доведеться познайомитися заново та пройти складний шлях, щоб зрозуміти, пробачити одне одного й почати все з чистого аркуша.

“Знаєте, я не почуваюся найгарнішим. Я почуваюся найщасливішим. Але так було не завжди”, – інтригує Іван на початку серіалу.

Головні ролі в романтичному серіалі “Дієта №0” зіграли популярні актори. Зірка серіалу “Рідня” Клавдія Дрозд-Буніна перевтілилася у фатальну білявку Марго, тоді як Івана зіграли одразу два актори: скромного студента – гуморист Олег Маслюк, а успішного лікаря-дієтолога – латвієць Максим Бусел. У комедійному серіалі на ТЕТ для глядачів по-новому розкриються улюблениця Наталка Денисенко, Станіслав Флоренцев, Гліб Мацібора, Федір Гуринець і багато інших акторів.

Що вигадає студент-скромняга Іван, щоб змінити своє життя? Та куди приведе цих двох жартівниця доля?


Дивіться у романтичній прем’єрі серіалу “Дієта №0” з 20 листопада о 19:00 на телеканалі ТЕТ. Історія доленосного перевтілення та щемкого кохання для найзакоханіших вечорів.