Вибухова MamaRika, яку глядачі ТЕТ знають за роллю студентки Юлі у проекті «Одного разу в Одесі», запрошує на відривну дівочу вечірку – презентує відео на хіт ХХДД (Ходять Хлопці До Дівчат) з дебютного альбому КАЧ.


— Ми ще не встигли офіційно презентувати сингл, як ХХДД (Ходять Хлопці До Дівчат) вже розлетівся в Мережі та по радіохвилях, — говорить MamaRika. — Унікальний трек! Один з моїх фаворитів в альбомі КАЧ. У ньому ми поєднали аутентичність та сучасний саунд. Я би навіть назвала ХХДД аутентичним українським репом!

ХХДД — суцільна пригода. В останній момент у нас злітали локації. Дякую режисерові Радиславу Лукіну, нашим друзям, які дуже допомагали, і окреме ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ моєму Сєрому — Сергію Середі за оперативне вирішення питань. У результаті ми зняли практично все, що хотіли. І навіть більше.


До речі, це вже п'ятий кліп поспіль від Радислава Лукіна. Вважаю, тепер я маю право називати його своїм особистим кліпмейкером (усміхається). Знімали дві доби. Першу — в Центрі культури і мистецтв КПІ та безпосередньо у бібліотеці КПІ. А також у санаторії «Жовтень» під Києвом. Другу добу зйомки тривали у ресторані «Чайхона базар» і на закритому складі «Свій склад».


Продовжуємо концепт «всі свої» після київської презентації програми «КАЧ», оскільки на знімальному майданчику ХХДД дійсно були присутні всі свої — і за духом, і за меседжем. Звичайно, це сприяло правильній атмосфері між величезною кількістю людей під час зйомок. Крім дівчат, що склали мені компанію на знімальному майданчику, хочу висловити респект своєму неймовірному стилісту: Дзвінка Сивик, ти найкраща! А також талановитій королеві хореграфії Олі Риженко та балету Flow masters. Ти запалила нас перед камерою, дєтка!

 У кліпі — тільки дівчата! Сильні, зухвалі, упевнені у собі сучасні українки. Я б сказала, що це своєрідна дівоча «банда» — нерозлучні подруги, які пережили різні етапи стосунків, але при цьому залишилися разом. Вони одна за одну горою. Можуть навіть силою це довести.


Взагалі, головна мета ХХДД — показати різнобарвну красу сучасних українок. При цьому не обов'язково затискаючи цю красу у загальноприйняті рамки. Весь світ сохне за нашими жінками! Але ми не тільки красиві — ми сильні, талановиті, вільні. І при цьому дуже різні. Ми самі встановлюємо правила гри — і в цьому весь смак! Загалом вийшло сексуально, танцювально і актуально! Сподіваюся, наше відео стане стильною візитівкою сучасних і незалежних українських дівчат.