Допомогли Анні Трінчер згадати шкільну програму у шоу "Я люблю Україну": безкоштовна онлайн школа з фізики Online Physics School

У 9 випуску шоу "Я люблю Україну" Ксенія Мішина перевіряла, як добре Анна Трінчер засвоїла програму з фізики за 8 клас. Провести експеримент з ебонітовою паличкою їй допоміг викладач Геннадій Меланіч.

Геннадій разом з багатьма відомими на всю Україну вчителями фізики, зокрема Іллею Марковичем Гельфгатом, Олегом Юрійовичем Орлянським, Максимом Івановичем Пашко та багатьма іншими, навчає дітей у Безкоштовній онлайн школі з фізики "Online Physics School". Школу засновано у липні 2022 року за підтримки професора університету Ляйдена Олексія Боярського. Її мета – допомогти вивчати фізику українським дітям, яким війна ускладнила отримання знань і умінь у цій важливій як ніколи науці.

В Online Physics School діти мають змогу тричі на тиждень отримувати знання з фізики на рівні базової програми шкільного курсу, ефективно та безкоштовно готуватись до НМТ з фізики, вивчати фізику на поглибленому рівні й пізнавати всі тонкощі та складності олімпіадної фізики. А також проходити авторські курси вчителів з: астрофізики, акустики, програмування на Python для фізиків та інше.

Про заняття у школі:
- вони повністю безкоштовні;
- проходять онлайн у вечірній час, що дозволяє долучатись до занять дитині, навіть якщо вона перебуває за кордоном;
- 8 груп для навчання за класом дитини та рівнем складності;
- відповіді на всі питання дитини під час спілкування з вчителем;
- домашні завдання з перевіркою та зворотнім звʼязком;
- відеозаписи усіх занять.

Учні, які вже понад рік навчаються в рамках Online Physics School, здобули видатні досягнення на всеукраїнських та міжнародних олімпіадах з фізики, а також наукових змаганнях.

Також учителі-лектори проєкту Online Physics School провели в черговий раз Всеукраїнську учнівську інтернет-олімпіаду з фізики, взяли активну участь у роботі літнього навчально-мотиваційного табору "Колайдер знань", який було організовано за підтримки університету Ляйдена для дітей захисників України у Болгарії, прийняли безпосередньо участь у підготовці команди України на міжнародних олімпіадах з фізики (Токіо) та science (Бангкок), Олімпіаді Євросоюзу з наукового експерименту (Рига) та інших 

Попереду у рамках Online Physics School ще багато цікавих і пізнавальних проєктів. Долучайтеся!