Дар’я Петрожицька та Ігор Ласточкін зіграють закохану пару в новому серіалі на ТЕТ: з 15 січня прем’єра українського ситкому "Якщо чесно"

Розпочнемо рік з найочікуваніших прем'єр на ТЕТ і закохаємося в нових героїв усією країною

З 15 січня о 19:00 на телеканалі ТЕТ прем’єра нового українського ситкому “Якщо чесно” виробництва Drive Production. У головних ролях заслужена артистка України та зірка серіалу “Встигнути до 30” Дар’я Петрожицька, тренери “Ліги Сміху” Ігор Ласточкін і народний артист України Станіслав Боклан з дружиною Наталією Кленіною, а також актори серіалу “Волонтери” – Олександр Станкевич, Олександра Машлятіна, Анастасія Оруджова, Аліна Блажкевич,  Олександр Степаненко, Влад Куран та інші.

“Якщо чесно” – це ситком про сучасну закохану пару, яка живе в цивільному шлюбі.
 

За сюжетом, Андрій та Інга, яких зіграли Ігор Ласточкін і Дар’я Петрожицька, перебувають у постійному гендерному поєдинку й підключають до своїх баталій то батьків, то родичів, то друзів, то колег по роботі, то власні альтер-его. Втім, навіть з їхньою допомогою головним героям не завжди вдається залагодити конфліктні ситуації. Андрій та Інга продовжують збивати коліна, розвінчувати та приймати стереотипи й попри все бути разом.

Якщо всесвіти героїв Дар’ї Петрожицької та Ігоря Ласточкіна неділимі, то самі вони, як виявилося, познайомилися лише на кастингу в ситком “Якщо чесно”.

“З Ігорем ми познайомилися на пробах. Знімальний процес був швидким і часу на “притирання” по суті не було. Але ж ми професіонали. Якщо чесно, мені самій цікаво подивитися, що вийшло. Але це точно будуть  життєві, десь навіть стереотипні сцени з життя молодої пари”, – прокоментувала Дар’я Петрожицька.

Закохатися в тандем  Ігоря Ласточкіна та  Дар’ї Петрожицької  можна буде вже з 15 січня о 19:00 на телеканалі ТЕТ.


Дивіться новий ситком “Якщо чесно” й пірнайте в бурхливу історію про чоловіка та жінку, про жінку та чоловіка й про них обох. Закохані в наш сповнений прем’єр 2023-й, але, якщо чесно, на 2024-й вже чекаємо з нетерпінням.