Великий дружній велетень
Великий дружній велетень
дивись на 1+1 video
  • НОВИНИ
  • ВІДЕО
  • АКТОРИ

Популярна фентезі-стрічка знята Стівеном Спілбергом за однойменною книгою Роальда Дала вже сподобалася мільйонам глядачів. Телеканал ТЕТ запрошує вас до перегляду пригод «Великого дружнього велетня».

Уявіть, що на Землі існують гіганти і всі вони страшні та люті. І найбільше вони полюбляють їсти маленьких дівчаток і хлопчиків. Одначе, серед них є один Великий дружній велетень. Він не надто розумний, має проблеми із манерами, але у цього гіганта щире і добре серце. І він ні за що у світі не скривдить жодної дитини. А ще наш велетень має чарівний талант – він керує дитячими сновидіннями. Хороші чи погані сни – усі важливі і він дбайливо збирає їх у своєму помешканні.

Маленька дівчинка Софі завжди була великою мрійницею і має хоробре серце. Випадково вона зустрічає Великого доброго велетня і він стає її кращим другом. І тепер їм доведеться побороти злих велетнів, які хочуть захопити людський світ та поїсти усіх діток. Чи зможуть наші герої перемогти? Дивіться на Телеканалі ТЕТ та онлайн на сайті у найкращій якості.

Рік: 2016
Країна: США
Жанр: Фільм
Актори: Марк Райленс, Рабі Бернгілл, Білл Гейдер, Пенелопа Вілтон, Ребекка Голл

Читай більше

НОВИНИ

ОСТАННІ ВІДЕО

ПОДІБНІ ПРОГРАМИ