Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Світ Вінкс

Світ Вінкс

Привіт! Ми — справжні чарівні феї. 

Наша історія починається після знайомства Стели із Блум. Блум — землянка. Одного разу вона випадково допомогла Стелі у бійці зі злом. Так з’ясувалось, що вона теж володіє чарівними силами. Блум завжди відчувала магію у собі, і виявилось, що вона справжня фея. Тепер Блум навчалась у школі Алфея, що у вимірі Магікс. 

Та не тільки добрі чаклунки є у магічному світі, ми постійно боролись із лиходіями. Ми — це Блум, Стела, Флора, Техна та Муза. Таким був наш склад до того, як приєдналась принцеса Лайла. Кожна з нас має не тільки чарівні здібності, але і земні таланти. Блум обожнює готувати неперевершені капкейки та величезні піци. Стела проводить дні та вечори за шопінгом, вона не уявляє себе без цього. Флора — турбується про рослини та квіти, у цьому її справжнє покликання. Лайла не може сидіти на місці, свої будні вона заповнює спортом. Техна марить комп'ютерами та девайсами, а Муза весь день залюбки співає і танцює.

Якось  ми вирушили у подорож на Землю. Нашою місією було знайти всіх талановитих дітей і допомогти відкрити їм свої здібності. Ми довго думали як це зробити, і вирішили створити шоу WOW. Ми стали членами журі конкурсу талантів. WOW дарувало нам купу емоцій. Та почали зникати талановиті діти… Тепер наша основна місія — знайти та захистити всіх дітей, яким загрожує небезпека…

Такий початок історії Світу Вінкс.

Долучайся і допоможи віднайти земні таланти.

Читай більше...