Зірки намагаються виглядати елегантно та стильно, проте інколи навіть вони помиляються з вибором вбрання чи зачіски. Не завжди ж нам, простим дівчатам та хлопцям, страждати! Пропонуємо тобі переглянути кумедну добірку найбільш безглуздих зачісок селебріті.

Леді Гага та метрові дреди

Одна з найбільш епатажних, екстраординарних та яскравих особистостей, Леді Гага, завжди виділяється своїми сміливими образами. Проте інколи вони не виглядають як планувалося. Дреди — це яскраво, весело та цікаво. Але ж не такої шаленої довжини! Через свої експерименти співачка стала схожою на Медузу Горгону. Хоча, можливо, так і було задумано?

Роберт Паттінсон та волосяний пластир

Актор має чудове почуття стилю, його фото публікують у фешн виданнях, проте навіть це не завадило йому потрапити в ТОП найгірших зачісок. Такий дивний елемент на голові актора фанати назвали «пластирем»‎ з волосся. Зачіску терміново виправили. Цікаво, що саме хотів сказати цим образом сам Паттінсон?

Пінгвінячий чуб Майлі Сайрус

Майлі має яскраву зовнішність та віддає перевагу коротким зачіскам. Проте навіть у неї були невдалі експерименти. Одна зі спроб змінити імідж закінчилася критикою з боку шанувальників. Звісно, зірка мала свою думку з цього приводу, проте образ все ж довелось змінити. Погодься, зачіска в стилі імператорського пінгвіна — не кращий вибір.

Ще більше кумедних зіркових хіт-парадів ти знайдеш у шоу «Зірки, чутки & Hallywood» по буднях о 15:15 на ТЕТ.