Перше кохання — найромантичніший період у житті кожного. Для одних це цінний досвід, а для інших — кохання на все життя.

Ріанна

Зі своїм першим хлопцем співачка познайомилася завдяки подрузі. Це було на вечірці: вони відразу знайшли спільну мову, багато жартували, танцювали та сміялися. Але коли Ріанна переїхала до Америки, закохані припинили спілкуватися.

Дженніфер Лоуренс

Перші серйозні стосунки акторки були з Ніколасом Холтом. Пара познайомилася під час зйомок фільму «Люди Ікс: Перший клас»‎. Ніколаса зачепила відкритість і сміх Дженніфер. Пара навіть почала жити разом. Ідилія тривала цілих 5 років. Але через великі амбіції акторки відносини не склалися.

Бейонсе

Перше кохання співачки сталося ще у підлітковому віці. Їй було лише 12, а хлопцю — 17. Але роман тривав довго — майже 10 років. З Ліндаллом її познайомила двоюрідна сестра. Але з початком кар’єри Бейонсе пара почала менше спілкуватися і розійшлася.

Анджеліна Джолі

Акторка почала рано зустрічатися з хлопцями. Перші серйозні стосунки були із Джонні Лі Міллером. Пара познайомилася під час спільної роботи над фільмом «Хакери»‎. Згодом закохані одружилися і переїхали в Лас-Вегас. Але через декілька років вони розлучились.

А щоб більше знати про життя зірок, дивись по буднях о 15:15 шоу «Зірки, чутки & Hallywood»‎ на телеканалі ТЕТ.