Робота роботою, але у вільний від зйомок та гастролей час навіть зіркам потрібно якесь заняття. Зірки обожнюють пробувати нове та нерідко започатковують моду на певний спорт чи інше хобі. Проте серед селебріті є й такі, хто впевнено вирушає в андеграунд занять та знаходить щось ну дуууже незвичне. Сьогодні поговоримо про найдивніші хобі зірок.

Тайсон та голуби

Колись непереможний на рингу та гострий на язик Майк Тайсон, останнім часом все більше стає схожим на пенсіонера-інтелігента. Він пише автобіографію, говорить про любов, а у вільний час дресирує голубів. Взагалі Майк завжди любив птахів – у дитинстві він навіть подрався з хлопцями, що ображали улюбленців майбутнього боксера. Зараз на задньому подвір'ї Тайсона живе понад сотня голубів.

Кейдж та Супермен

Навіть зірки інколи не можуть встояти перед перспективою створити собі кумира. Ніколас Кейдж, наприклад, просто обожнює Супермена та все, що з ним пов’язано. Актор має одну з найбільших у світі колекцій, присвячених цьому супергерою, але це ще не все. Кейдж пішов далі та назвав свого сина на честь кумира – Кал-Елом.

Паркер та в’язання

На відміну він своєї героїні у відомому серіалі, Сару Джесіку Паркер довгими зимовими вечорами розважає не секс чи шопінг, а в’язання. Акторка зізнається, що це заняття заспокоює її, допомагає зняти стрес та напругу.