Яна Клочкова

Золота дівчинка

І не тому, що постійно розважалася на вечірках на кошти батьків. Яна — чотириразова золота призерка Олімпійських ігор, в яких брала участь востаннє у 2008 році. 

Яна народилася в Сімферополі, але ще в дитинстві переїхала до Харкова і там виросла, тому вважає Харківщину своєю Батьківщиною. Саме в Харкові у 2009 році Яна “попрощалася з водою” — виконала останній офіційний виступ в басейні. 

Сергій Жадан 

Хочеш, я напишу про тебе книжку?

Мрієш зустріти романтика-письменника з освітою педагога, який присвятить тобі вірш? Сергій Жадан — герой сучасної української літератури. Його книги перекладають на німецьку, англійську, польську, сербську, хорватську, литовську, білоруську, російську та вірменську мови. 

Христина Понунаева 

Рухай сідничками, красуня 

Блондинка з Країна У любить прогулятися в експериментальний Харківський театр, танцювати та жартувати. Вважає, що тверк допомагає дівчині розкрити свій сексуальний потенціал. Дивлячись на танець Христини, ТЕТ як ніколи згоден. 

Олег Михайлюта (Фагот)

Люди, люди їх мільярди, їх мільярди, хай їм грець… Знаєш цю пісню? Саме вона зробила групу ТНМК популярною у 2004 році. Можливо, варто було б додати у назву групи трохи більше голосних звуків, але ТЕТ їх любить таких, якими вони є. 

Олег — фронтмен групи ТНМК, має музичну освіту, ще з дитинства любить займатися музикою. Така цілеспрямованість зробила його одним із найвпливовіших музикантів країни, а нам подарувала купу улюблених пісень, які можна співати під час подорожей та дружніх посиденьок.

Ну що, таки вирушаємо далі? Одеська область манить нас солоним запахом моря, Бесарабською площею та смачненькою кухнею.