#Павло Зібров
Батько Діани (24 роки), народний артист України, співак

Діана – інтроверт, вона була дуже спокійною дитиною. Могла годинами сидіти і бавитися з ляльками, або розмальовувати щось. Я щасливий батько, бо питання, чим зайняти дитину, було найлегше в нашій родині.

Але одного разу сталася дуже курйозна історія. Діані було 3 роки. В той час ми були вдвох вдома. Я відійшов розігріти нам обід. Через 5 хвилин на кухню заходить Діана з новою «зачіскою», вся обскубана, щаслива і просить оцінити її новий образ. Я спочатку не зрозумів, що сталося. Вона протягує мені свій маленький кулачок з волоссям і каже «Я зробила собі стрижку, як у мами!».

Найцікавіше, що на наступний день ми вилітали до Туреччини. Прийшлось зав'язувати Діані по всій голові «пальмочки», щоб приховати нову зачіску. Після цієї історії ми ховали будь-які ножиці подалі :)
Маленький стиліст
Разом усюди
Вже як півтора роки донька зі мною працює в якості SMM та PR менеджера. За цей час робота нас ще більше зблизила і ми стали справжніми друзями. Не просто тато-донька, а порадники, помічники.

Ми багато часу проводимо разом. Більше ніж в дитинстві. Тоді я не так часто був вдома через важкий концертний графік. Зараз, навіть якщо графік забитий справами, ми все одно разом.

Донька їздить на всі зйомки зі мною та контролює весь творчий та знімальний процес.
Щодо вільного від роботи часу, ми часто готуємо разом щось смачненьке, підкидаємо рецепти один одному. Ходимо в супермаркет разом, щоб ніхто зайвого не купив додому. Також полюбляємо ходити в кіно на гостросюжетні бойовики та детективи, Діана завжди порадить крутий фільм!

Донька вчить мене бути в тренді, не боятися сміятися з себе, йти в ногу з часом. Бути більш терплячим та спокійним, вирішувати всі питання діалогом.
Батьківський лайфхак
Змалечку я з Діаною розмовляю виключно українською мовою. Навчив її завдяки невеличкому секрету. Коли донька підходила, щоб просити щось російською, я казав, що не розумію її. Через певний час, з помилками, можливо не досконало, але вона заговорила українською і згодом вже стала виправляти мене.

Найбільше розчарування для неї було, коли Марина до мене звернулась російською і я відповів їй. І тут Діана видала: «Тату, як це ти маму розумієш, а мене ні?» от тут я і попався. Але це вже був свідомий вік і Діана продовжувала і продовжує говорити українською мовою.
Бути батьком – це...
Батьківство – це велика відповідальність. Потрібно навчити дитину бути чемною, людяною, привчити до правильних звичок... Бути батьком – означає стати справжнім взірцем та опорою для своїх дітей та родини.
Не пропусти прем'єру #ЯЖЕБАТЬ на ТЕТ 6 грудня о 22:00
ПРЕМ'ЄРА
ТЕТ у Viber
Close
Приєднуйся до ТЕТ у Viber
Viber