#ЮРІЙ ТКАЧ
Батько Лізи (7 років), актор, зірка "Одного разу під Полтавою" та "Розсміши коміка"

Ліза знає про те, що я завжди в повному її розпорядженні. Як тільки я бачу фарби у неї в руках, я розумію, що зараз вона буде малювати на мені все, що їй захочеться, а я і слова не зможу сказати.

Я дуже крутий батько. Лізі я нічого не забороняю, просто не можу. Вона вміє зробити такі очі, що батько миттєво тане і погоджується на все.
Ліза в'є з мене мотузки
Ми вигадуємо ігри
Ми стараємось обмежувати час, який Ліза проводить в телефоні. Іноді, звичайно, дозволяємо поклацати, але також намагаємось вигадувати якісь альтернативи. В машині, наприклад, ми граємо в гру "три слова". Потрібно назвати якусь річ за допомогою трьох асоціацій. Наприклад, я думаю про слово "трасса" – вона довга, сіра та широка. Якщо Ліза вгадає слово, ход переходить до неї.

Інша наша гра – хто перший. В неї ми граємо вдома або на вулиці. Наприклад, я кажу: "Хто перший підстрибне?". Ліза має швидко зреагувати і стрибнути разом зі мною. Якщо встигає – наступного разу ходить вона. Я, звісно ж, трохи піддаюся.

Також ми з дружиною подарували один одному ролики, купили пару для Лізи, і донька вчила нас кататися паралельно з тим, як навчалася сама. На жаль, кататися разом виходить не часто, але до недавнього часу це був наш улюблений спосіб провести час разом – Ліза була просто у захваті.
Мамина доця
Зараз я з задоволенням би лишався постійно з дитиною замість жінки. Аби Ліза не плакала – вона важко переносить відсутність Віки. Але всеодно ми б щось вигадали. А от коли Ліза була маленькою, я б з цим завданням впоратися не зміг. Скоріше за все, я б повісився. Або просто покликав усіх бабусь та дідусів і змусив допомагати.
Я хочу бути для Лізи кращим другом
Доньку я б хотів навчити завжди бути чесною та щирою людиною. Це найголовніше. А її вибір професії та захоплень я завжди підтримаю – чи то вона буде кататися на роликах, чи управляти гелікоптером.

Донька навчила мене бути спокійнішим, стриманішим, багато думати, аналізувати та прислухатися. А ще Ліза навчила мене грати в купу ігр.
Бути батьком – це бути найкращим другом для своєї дитини, слухати її, розмовляти.
Найулюбленіша гра – хто перший поїсть. Але в неї я завжди виграю.
Не пропусти прем'єру #ЯЖЕБАТЬ на ТЕТ 6 грудня о 22:00
ПРЕМ'ЄРА
ТЕТ у Viber
Close
Приєднуйся до ТЕТ у Viber
Viber