#Олександр Степаненко

Батько Кіріла (1 рік, 8 місяців) та Нікіти (9 років), комік, актор "Ліги сміху"

Одного ранку, коли дружина залишила мене з дітьми вдома, Кіріл (наш менший) прокинувся трохи раніше за мене і почав плакати. Я його переклав до себе у ліжко й вмостився щоб ще трохи поспати.

Малий не заснув, і часу дарма не витрачав: він примудрився зняти з себе підгузник та вимазати його вмістом всю спальню. Прокинувся я через запах. До сьогодні шкодую що одразу ж почав все мити, замість того, щоб спочатку відзняти відео ранньої роботи цього майстра-експресіоніста.
Експресіоніст
На ізі
Діти обожнюють мультики. Звичайно, Нікіта вже на це не ведеться – зараз йому цікавіше дивитися YouTube чи TikTok, а от Кіріл залюбки дивиться Сocomelon та Little angel.

З Нікітою наше улюблене спільне заняття це точно футбол. Кірюсі поки ранувато (він завжди бере м'яч руками), а от Нікіті мені вже вдалося привити любов до гри мільйонів.
Зі старшим я завжди спілкуюсь не як із сином, а як з корешем. Ми активно використовуємо сленг, який він приносить зі школи, тому зараз в нас вдома все часто "на ізі". Ми часто гамселимось подушками чи просто боремося. Він може мені розказати все, довіряє. Це, як на мене, найкращий лайфхак – коли просиш дитину з позиції друга, вона, скоріше за все, все зробить як треба.
В душі я сам дитина
Так сталося, що мій батько майже жодного разу не виконав своїх обіцянок мені. Тепер я намагаюся поводитися навпаки – розшибуся, але виконаю все, що наобіцяв дітям. Я однозначно добрий та веселий, але намагаюся бути справедливим.

В душі я дитина. І мої малі, вони вчать мене зберігати цей "дитинізм" у душі. Мені здається, це дієвий спосіб, що дозволяє лишатися довго молодим.

Я хочу щоб мої сини були добрі, людяні, але при цьому вміли досягати мети. Я вірю, що можна стати успішним, залишаючись людиною.
Не пропусти прем'єру #ЯЖЕБАТЬ на ТЕТ 6 грудня о 22:00
ПРЕМ'ЄРА
ТЕТ у Viber
Close
Приєднуйся до ТЕТ у Viber
Viber