#Тімур Мірошниченко
Батько Мії (3 роки 4 місяці) та Марко (1 рік 9 місяців), ведучий денного шоу "Твій день" та розважального шоу "Маскарад" на телеканалі 1+1Я добрий поліцейський. Навіть не знаю, що має статися, щоб я підвищив голос на дітей. Їм можна майже все. Ми не забороняємо, але пояснюємо наслідки та причини всіх рішень, і вони все чудово розуміють. Проте мені простіше перейти з ними на одну хвилю, зайвий раз пограти, ніж сипати на них обмеженнями, які все одно їх наздоженуть у дорослому житті.

Слово «люблю» – одне з перших у словниковому запасі моїх дітей, і вони точно розуміють його значення.
Про обмеження та слово "люблю"
Тато вам не мама
З малими завжди цікаво. Може і непросто, але точно не страшно. Моя жінка йде на ранковий ефір о 5:40, тож всі ранки ми зараз проводимо втрьох.

Одного разу я лишив їх дивитись мультик, а сам пішов у душ, бо був впевнений, що хвилин 10 точно маю. Тільки-но за мною зачинилися двері в кімнату, Мія принесла фломастери та почала «татуювати» брата, а він не пручався. Коротше, чистим залишився на тілі Марко лише шматочок шкіри під підгузником.

Головна розвага моїх дітей – лазити по татові. Одночасно сидіти на голові (буквально) – найулюбленіша. Хвилин 10 можемо подивитися разом футбол.
Сподіваюсь, що скоро будемо вже на стадіон ходити. А можливо, навіть вболівати за них, адже Мія вже півроку тренується у дитячому ФК, вона навіть форму має.
Батьківські лайфхаки
Марко завжди можна відволікти їжею. У нього в першій сотні слів більшість – назви каш, фруктів, овочів та різних страв.

Маю лайфхак як навчити дитину їсти самостійно. Роздягаємо малого, садимо в стільчик, в ідеалі – стелимо на підлогу пару квадратів клейонки чи газетку. Даємо їжу, дитячі ложку й виделку та запасаємося терпінням. На вдосконалення навичок піде від кількох днів до кількох місяців. У результаті вже в півтора роки дитина буде майстерно вправлятися з приборами, а поки навчання йде – нам не потрібно прати по п'ять комплектів одягу на день, достатньо лише обмити дитину в душі.
Діти вчать щирості
Я хочу навчити своїх дітей любити життя, з посмішкою зустрічати будь-які випробування, вірити в добро, мріяти, бути відкритими та легкими, бути собою, цінувати природу. Просто бути людиною! Вони ж вчать мене заново всьому цьому, але в першу чергу вчать радіти. Щиро.

Бути батьком – це просто дуже круто. Адже нема у світі нічого милішого, ніж ніжні обійми твого дива, тоненьке «тааааато» і цьом у ніс.
Не пропусти прем'єру #ЯЖЕБАТЬ на ТЕТ 6 грудня о 22:00
ПРЕМ'ЄРА
ТЕТ у Viber
Close
Приєднуйся до ТЕТ у Viber
Viber