#Володимир Черняк
Батько Поліни (2 роки) та Макара (6 років), комік, 5-разовий чемпіон "Розсміши коміка", віце-чемпіон "Ліги Сміху"

Одного разу дружина пішла на манікюр, а мені довірила гратися з дітьми. Я, як відповідальний тато, увімкнув їм мультик на телефоні і почав робити свої справи. Та мультфільм, як виявилося, їх не зачепив, а замість цього діти вирішили розважитися по-своєму: Поліна розбивала яйця і виливала у взуття, а син це фотографував.
Маленькі блогери
Зайняти і відволікти
Якщо потрібно терміново зайняти чимось дітей та звільнити собі час для власних справ, я роблю малим з подушок, ковдр та стільців кабінет. Вони обожнюють гратися в лікарів, можуть це робити годинами. Зараз массово вакцинують іграшки від коронавірусу.

Коли дочка плаче без причини, я вмикаю музику і починаю танцювати. Вона спочатку декілька хвилин дивиться на мене з підозрою, як на дурня, але потім підключається до танців. І поганий настрій мов рукою знімає.

А для сина, якщо його треба до чогось заохотити, я вигадую легенду. Наприклад: «Спайдермен дуже любив гречану кашу», або «Всі трансформери гарно вчилися».

Взагалі ми багато часу проводимо разом. З сином постійно катаємось на вєліку, з дочкою – куховаримо.
Я не сварю дітей
У нас за дисципліну відповідає дружина. Я дуже добрий тато. Тому якщо я починаю підвищувати голос на малих, це їх дуже ображає, вони одразу починають ревіти.

Але ми з дітьми багато розмовляємо – щодня перед сном і вони, і ми з дружиною, обговорюємо все, що нам сподобалося за день, а що ні. Діти відтворюють день, згадують позитивне, вивчають свої емоції. А батьки можуть ненав'язливо нагадати про щось негативне в поведінці малечі і пояснити чому щось робити не можна.
Діти повинні бачити любов
Своїх дітей я хочу навчити любити, перш за все, свою родину, країну, працю, бути чесними і позитивно ставитися до життя. Сам я з їх появою різко навчився забувати про все, коли потрібно переключитися на сім'ю.

Бути батьком – це бути прикладом, особливо в тому, щодо стосунків між батьками.Діти повинні бачити любов, розмови, компліменти, увагу.
Вона щоранку допомагає мені готувати сніданок. І коли я повертаюся з роботи – вона питає що мені приготувати. З варіантів: пельмені або манка.
Не пропусти прем'єру #ЯЖЕБАТЬ на ТЕТ 6 грудня о 22:00
ПРЕМ'ЄРА
ТЕТ у Viber
Close
Приєднуйся до ТЕТ у Viber
Viber