Їм потрібна наша підтримка: як допомогти притулку для тварин у Гостомелі

Історія притулку розпочалась ще у 2000 році. Притулок у Гостомелі був домом для більш ніж 700 тварин.

Майже одразу після початку війни в Україні притулок опинився в епіцентрі бойових дій. В перші ж дні притулок залишився без електропостачання, а це значить і без води, оскільки від світла працює насос який постачає воду. Собаки й коти лишились без питної води й доводилось використовувати дощову воду.

Як повідомляють керівники притулку, окупанти заходили до притулку та заради забави стріляли по собаках. Ставили до стінки співробітників притулку та погрожували вбити. Забрали всі телефони.

Через снаряди притулок втратив цілу секцію вольєрів. Стіни притулку в тріщинах їх потрібно буде укріплювати, оскільки будівля дуже стара й може просто впасти. Крівля будівлі теж тепер потребує заміни. Автівка на якій їздили по Гостомелю і рятували домашніх тварин знищена.

Також, в притулку з’явилось ще більше тварин, оскільки люди почали масово лишати своїх колишніх улюбленців просто на вулиці. Саме тому в притулку потрібно буде будувати нові вольєри. На жаль, все це дуже й дуже великі суми. Через це, притулок потребує фінансової допомоги.

Пожертвувати гроші можна тут http://gostomelshelter.com/WAR

Або на картки:

4441 1144 5502 4818 Монобанк

4246 0010 3014 8948 Приватбанк

Також необхідні:

- газові балони по 50л;

- великі ліхтарики на батарейках;

- бензин 92 або 95;

- шприци 2 мл;

- інсулінові шприци з голкою, що знімається;

- засоби для обробки собак понад 10 кг від кліщів (сімпаріка або бровекта);

- рублені дрова.

Притулок опалюється виключно дровами, також на дровах вариться їжа собакам. Тому потрібно щонайменш 100 куб дров. Якщо ви професійно займаєтесь продажем, або виготовленням дрова зв'яжіться з власниками притулку.

Окрім цього тваринам у притулку необхідний огляд ветеринарів, а деяким й операції.

Також, у притулку дуже багато роботи, тому завжди потрібні волонтери, які зможуть допомагати. І звичайно, потрібні сім’ї для собак та котів, які живуть у притулку у Гостомелі.

Якщо ти можеш допомогти чимось з перерахованого вище телефонуй за номером: 0505978931, або пиши в соцмережі притулку https://bit.ly/3x71boF

Долучайся до проєкту «Підтримай лапки», спрямований на допомогу притулкам для тварин в Україні. Розповідай про притулок у Гостомелі у своїх соціальних мережах використовуючи #підтримай_лапки та поділись цією статтею.