Конфлікти в родині — це цілком нормальна справа. Адже подружжя — це дві людини, які довгий час жили та формувалися як особистості окремо один від одного. Але от відбувається зіткнення цих двох світів, яке неминуче викликає сварки та суперечки. Проте в наших силах, якщо не позбутися конфліктів взагалі, то хоча б зменшити їхню кількість. Як це зробити?

Спробуйте почути один одного

Конфліктів може стати менше лише тоді, коли обидві сторони суперечки будуть прислухатися до аргументів один одного та почнуть чути другу половинку. Тож коли наступного разу у вас із коханими відбудеться сварка, спробуйте прислухатися до думки, що відрізняється від вашої. Можливо, ви вдвох зможете прийти до якогось третього висновку, що влаштує всіх.

Відпочивайте

Втома є основною причиною побутових скандалів та сварок. Бажаєте менше конфліктувати? Більше відпочивайте та присвячуйте час собі. Це не лише добре вплине на ваш емоційний стан та здоров’я, а й позитивно відобразиться на ваших стосунках з родичами.

Говоріть про проблеми вчасно

Дуже часто причиною конфліктів є намагання одного з партнерів тримати образу та невдоволення в собі. Повірте, рано чи пізно все, що ви стримуєте, вирветься назовні і наробить набагато більше лиха, ніж вам здається. Тож навчіться говорити про свої почуття спокійно, зважено та відкрито.

Ігноруйте побутові конфлікти

Єдиним видом конфліктів, про які дозволяється мовчати, є саме конфлікти побутові. Причиною цього є те, що для сварок такого роду завжди можна знайти підгрунтя, а от виправдати партнера за скоєний “злочин” буває дуже непросто. Наприклад, хтось не виніс сміття, тому що втомився. Але інший партнер також втомився, тож обидва будуть стояти на своєму аж до самого виснаження. Такі конфлікти я вам дозволяю сміливо ігнорувати — просто мовчіть, бережіть сили та знайте, що на причину цієї сварки ви все одно ніяк не зможете вплинути. Краще відпочиньте самі та допоможіть розвантажитися партнеру.

Займайтеся сексом

Моя особиста думка, що конфлікти стають найбільш серйозною проблемою в родинах, де партнери недостатньо займаються сексом. Сексуальна енергія в будь-якому випадку має знаходити вихід. Якщо ви не дуже часто займаєтеся сексом, то ця невдоволеність буде переходити у напруженість, що, в свою чергу, викликатиме конфлікти. Тож кохайтеся, це дійсно допомагає сваритися рідше.

Що ж робити, якщо конфлікт уже відбувається?

Іноді попередити конфлікт не вдається. Але навіть в такому випадку ви можете зменшити негативний вплив сварки на ваши стосунки та загасити суперечку якомога раніше. Для цього я раджу вам змінювати місце конфлікту — переходьте в іншу кімнату, виходьте на вулицю. Це допомагає переключити увагу та зменшити градус напруження. 

І ще, не намагайтеся уникнути конфліктів взагалі. Справа в тому, що суперечка це не лише щось погане, це й можливість створити щось добре, нове та цікаве для вас обох. Пам’ятайте, що конфлікт, це не війна, а спосіб пошуку рішення. 

Хочете дізнатися більше секретів щасливого подружнього життя? Тоді вмикайте ТЕТ 12 серпня о 19:00 та дивіться прем’єру шоу “СуперЖінка”.