Вже 12 серпня о 19:00 на ТЕТ відбудеться прем’єра бомбезного реаліті-шоу “СуперЖінка”. Раніше ми вже розповідали про головні особливості цього проекту та показували тобі промо-ролик до нього. Тобто ти вже маєш деяке уявлення про те, що це за шоу та які питання воно буде досліджувати. Проте ти мабуть і гадки не маєш про те, якими будуть героїні цього проекту та що допомогло їм наважитися на те, щоб показати своє сімейне життя всій країні. Настав час дізнатися трохи більше!

Щотижня в нашому проекті участь приймають чотири героїні. Головним критерієм відбору до цих четвірок була наявність у кожної з героїнь різних уявлень про місце жінки в родині й суспільстві та взагалі про те, якою має бути “ідеальна дружина”.

Проте ми також шукали цілеспрямованих та впевнених у собі героїнь, що мають унікальну особисту історію. І повір, наші дівчата і справді виявилися саме такими – впевненими, щирими, яскравими та неймовірно різними. Дехто з них присвятив своє життя вихованню дітей, дехто – кар’єрі, а дехто – самовдосконаленню. Проте всі дівчата без винятку є особистостями, зі своїми поглядами на життя та кохання, своїм сприйняттям материнства та власними переконаннями. 

Мабуть, дівчатам, життя яких сповнено подій та емоцій має бути важко відкриватися перед всією країною. Так що ж підштовхнуло їх до участі в кастингу? Саме про це ми їх і розпитали, і вже готові поділитися цим знанням із тобою. 

“Я прийшла на проект довести, що СуперЖінка може все. Вона реалізована всюди та їй все підвладно”, – розповіла одна з учасниць. 

Інша дівчина сказала нам, що прийшла “щоб показати всій країні свого суперчоловіка”. Проте більшість дівчат були впевнені, що вони отримають звання СуперЖінки через їхню здатність “робити тисячу справ одночасно та встигати все на світі”. 

І це справді так, українські жінки мають унікальну здібність до мультизадачності, люблять свою родину та можуть абсолютно все. Ми на ТЕТ впевнені, що в кожній дівчині, дружині, матері та сестрі живе справжня СУПЕРВУМЕН. Тож саме такі учасниці будуть у нашому шоу і саме такі жінки 12 серпня о 19:00 мають не пропустити грандіозну прем’єру на нашому каналі.