Вже дуже скоро на нашому каналі стартує нове реаліті-шоу “СуперЖінка”, в межах якого ми будемо спостерігати за такими різними, але такими чарівними українськими жінками, що змагаються за звання переможиці та перевіряють жіночі здібності одна одної. 

В межах цього шоу ти побачиш, яким різноманітним та чудовим може бути сімейне життя, і якими різними можуть бути жіночі суперздібності. Проте ми вирішили не зупинятися на телевізійному пошуку незвичних рис наших жінок, і запустили онлайн-проект під назвою “Конституція СуперЖінки”. 

Цей проект — майданчик для висловлення думок про жіночність, родину, щастя, місце жінки у сучасному суспільстві та інші актуальні питання. Першою героїнею нашої “Конституції” стала Вікторія Шульженко (Левченко). Віка — генеральний продюсер нашого каналу, мати двох хлопців, дружина, неймовірно енергійна жінка, а останнім часом ще й завзята спортсменка. Вона надихає нас щодня, тож ми впевнені, що її думки обов’язково прикрасять цей проект. 

Наша перша героїня розповіла про сексизм, мрії, партнерство та право бути собою. Переходь за посиланням, читай матеріал та запам’ятовуй перший пункт нашої “Конституції”: “Супержінка має право слухатися своїх бажань”. 

До речі, ти можеш запропонувати свій варіант. На сайті за посиланням ти знайдеш форму зворотнього зв’язку, створену, аби ми могли дізнатися, чим наші глядачки хочуть доповнити “Конституцію СуперЖінки”.