Літо — це дуже важливий період для телеканалів. Саме в цей час ми найбільш активно займаємося виробництвом свіжих продуктів та сезонів вже давно відомих проектів. Проте це літо для ТЕТ взагалі дуже важливе, і вже в серпні ти дізнаєшся чому. А поки ми не можемо розкривати головну інтригу, пропонуємо тобі зазирнути у світ закулісся та дізнатися, які ж саме проекти знімаються прямо зараз.

Нещодавно ми ділилися радісною звісткою про старт зйомок “Одного разу під Полтавою”, проте це лише частина великого айсбергу, яким є робота нашого каналу зараз. Наприклад, прямо в ту хвилину, коли ти читаєш цей текст, десь у секретному місці йдуть зйомки ще двох сіткомів: зворушливого та іронічного серіалу про сільську вчительку, що завдяки збігу подій кардинально змінює своє життя, та дуже смішного проекту про життя лікарів.

Крім того, літо — це пора активного виробництва реаліті-шоу. Зараз ми знімаємо свіжі випуски програм “4 весілля” та “Панянка-Селянка”, а ще створюємо новий для України формат — “СуперЖінка”. Якщо про перші два проекти тобі все відомо, то на останньому ми трохи зупинимося. “Супержінка” — це реаліті, у якому щотижня 4 талановиті представниці прекрасної статі змагаються за звання найкращої дружини, перевіряючі хазяйновитість, турботливість та привабливість одна одної. В межах цього шоу ти побачиш, яким різноманітним та чудовим може бути сімейне життя, і ми впевнені, що саме цей проект стане улюбленим шоу наших глядачів у новому сезоні, адже в кожній українській жінці живе справжня Супервумен!

І, звісно ж, у нас повним ходом йде кастинг на проект, в межах якого готельєри та ресторатори з усієї України будуть оцінювати гостинність один одного та боротися за звання найкращих у своїй справі. Маєш власний готель чи друга ресторатора? Обов’язково заповнюй анкету сам та ділись посиланням із друзями. Приєднуйся до створення крутих телевізійних продуктів та ставай частиною світу ТЕТ. Буде весело!

Хочеш дізнатися більше таємниць закулісного життя улюбленого каналу? Тоді слідкуй за оновленнями на нашому сайті та в соціальних мережах. Ми триматимемо тебе в курсі всіх найважливіших подій.