Досі сумніваєшся йти на “Білі ночі” чи ні? Тоді ми йдемо до тебе! ТЕТ вивчив розклад, лайн-ап та всі інші особливості нічного фестивалю, аби запропонувати тобі стислий гайд із найгарячішими пропозиціями від організаторів. Читай, запам’ятовуй та біжи купувати квитки, бо скоро їх взагалі не залишиться. І не кажи потім, що ми тебе не попереджали.

Музичний рай

Якщо ти йдеш на фестиваль, перш за все, за музикою, то тут ти знайдеш справжню відраду. Організатори підготували для меломанів цілий квінтет хедлайнерів із різноманітних напрямків. Matisse & Sadko, Elderbrook, Tube & Berger, Reinier Zonneveld і звичайно ж Claptone, який виступає у венеціанській масці з довгим дзьобом. Крім того, гостей фесту розважатимуть 120 локальних музикантів на п’яти сценах. І, повір, наші таланти нічим не гірші за світових зірок.

Неймовірна атмосфера

Проте “Білі ночі” - це не лише про музику, а й про неймовірний драйв, веселощі, танці гарних людей та розваги. На тебе чекатимуть незвичайні авторські коктейлі, купа фотозон, величезна б’юті зона, послуга Fast Married, де легко можна одружитися в “тестовому” режимі, а також шоу короля та королеви вечірки та найдивовижніший ЗD mapping у твоєму житті. А ще, звісно ж, зустріч із улюбленими зірками ТЕТ, які будуть відриватися на “Білих ночах” поруч із тобою.

До речі, для тих, хто святкуватиме свій день народження в дні фестивалю, організатори приготували безкоштовний вхід.

Тож не гай часу дарма, відкладай всі справи на 14 та 15 червня, переходь за посиланням та мерщій купуй квитки для себе та друзів.