Вже 11 листопада на ТЕТ відбудеться прем’єра серіалу «Нове життя Василини Павлівни». Сюжет у ньому закручений навколо простої вчительки Василини та знайденого нею кейса з половиною мільйона євро. Ця знахідка назавжди змінить життя жінки та дозволить їй відчути себе вільною, сильною та сміливою. І хоча це історія не про гроші, а про те, що такі зміни можливі і без них, ідея отримати шалені кошти буквально з неба не може не інтригувати. Тож ми вирішили розпитати знімальну групу серіалу «Нове життя Василини Павлівни» про те, на що б кожен з учасників процесу витратив ці кошти. Відповіді вийшли дуже різними.

«Якщо я знайду валізу з грошима, то поїду на курси підвищення акторської кваліфікації до Голлівуду. Ну і курси англійської оплачу. У мене одразу ось такі плани вимальовуються в голові», — розповіла виконавиця головної ролі в серіалі Ольга Жуковцова-Кияшко. 

Креативний продюсер ТЕТ Роман Лукін: «Я б за ці 500,000 замовив би ще один сезон цього серіалу в нашого продакшену. Чи може одразу й на два б вистачило, залежить від можливостей продакшену».

«Якщо раптом знайду такі гроші, то я спочатку знепритомнію, потім оговтаюсь та знепритомнію ще раз. Ну а коли цей процес завершиться — поїду до друзів. Влаштуємо добрий вікенд», — поділився думками режисер-постановник проекту Олексій Єсаков.

А виконавець ролі мера Осинівки, Юрій Ребрик, вважає що шалені гроші потрібно витрачати шалено весело — він запевнив нас, що зіграв би на всю суму в казино. 

Що ти зробив би з такими грошима? Відповідай в коментарях. І не забудь, що прем’єра серіалу «Нове життя Василини Павлівни» відбудеться на ТЕТ вже 11 листопада.