Кожен ранок у Саші починається з прогулянки з улюбленою собакою Бамбу. Він чоловік самостійний і гуляє без повідка. А в поєднанні з крутим зеленим комбінезоном виглядає як найкрутіший пес на районі. Довго погуляти не вийшло — на вулиці ранковий мороз і від нього не рятує жодна одежина. 

Далі простий план: смачний та легкий сніданок і їдемо добивати рукав Саші. Під час участі в третьому сезоні ЛавЛавCar Саша говорила, що мріє забити повністю обидві руки татуюваннями. Нарешті у дівчини з’явився час і мрія здійснилася. 

Тепер — в зоопарк! Правда, ми не очікували, що в контактному зоопарку буде такий активний лемур, який вирішить перевірити голову Олександри на міцність, але все завершилося добре. 

Повертаємося додому, готуємо смачний перекус з овочів та омлет, і починаємо творити. Надскладна у виконанні картина: змішуємо фарби і виливаємо їх на полотно. Витвір мистецтва готовий. 

Як ти знаєш, Саша працювала MC, тому день ми завершуємо спочатку на вечірці в клубі, а потім зафіналюємо все домашньою паті. Вкладаємо Бамбу спати і можна відпочити і самим. Надобраніч і до наступного вівторка!