В першій серії нового сезону ЛавЛавCar ти, нарешті, зміг повноцінно познайомитися з нашими героями. Вони такі різні: сильні, вразливі, смішні, сексуальні та дуже закохані. Звичайно, ми ще не знаємо про них багато цікавих речей, проте вже зараз можемо припустити, звичайно ж, грунтуючись на їхніх словах та діях, деякі дуже важливі моменти. Так, сьогодні ми з тобою обговоримо здібність хлопців та дівчат пристосовуватися до нових умов та злагоджено працювати в команді. 

Перша пара, поведінку якої ми проаналізуємо: Ксенія та Олексій. Здавалося б, вони разом вже 10 років, тож в них має бути заздалегідь підготоване спільне рішення для будь-якої екстремальної ситуації. Дійсно, вони непогано впоралися з найпершим завданням, проте в процесі ми дізналися, що Олексій ледве не дресирує кохану жінку. Наші стриптизери взяли з собою на проект 4 важкі валізи. І, хоча Ксенія й важить майже в два рази менше за чоловіка, вона тягнула свій багаж нарівні з ним. І воно б нічого, адже в кожного з закоханих лише по дві руки, проте варто було їй хоч трохи поскаржитися на своє становище, Олексій одразу ж наказав їй рухатись далі. Потім герой скаже: “Вона любить себе жаліти. Вірогідно, вона це любить тому, що її мало жалію я”. 

Мабуть правду кажуть, що з роками шлюбу вся романтика вивітрюється зі стосунків. Саме це обговорюватимуть наші мандрівнички наступного дня. Вони зізнаються, що вогонь їхніх стосунків вже давно не такий палкий, як раніше. Сподіваємося, наш проект допоможе героям освіжити стосунки.

В парі киян же як раз романтика так і булькотить. Принаймні, з боку Євгена. Він одразу ж звільнив кохану він обов’язку нести валізи та нагрузив все на себе, немов на тягового віслюка. Але Саша, здається, була не дуже вдячна хлопцеві. Вона шуткує над ним та рекомендує ще трохи підкачатися, аби виглядати на фото ще краще. Тааак, не дуже приємні коментарі, особливо з огляду на те, що Євген тут з усіх сил намагається продемонструвати свою мужність та силу. Проте, другого дня він помилиться також. Ну хто ж зичить в коханої гроші, аби придбати їй квіти? Таке має бути заборонено всіма правилами справжніх джентльменів. Кому, як не тобі, Євгене, про це знати?

Люба та Олег, які в першій серії вирішили покинути валізи та “виграли” подорож міським автобусом, мовчали майже весь день. Проте згодом ми зрозуміли чому в їхній парі все так тихо: тільки-но Люба спробувала щось сказати, Олег одразу ж закрив їй рота та наказав слухатися його порад. Саме через це закохані були вимушені чекати Сашу та Женю, аби продовжити шлях разом. Цікаво, як далеко Люба згодна піти заради щастя коханого.

Виявляється — багато на що. Так, на другий день шоу, коли їхня пара мала ділити ліжко з парою киян, Люба на вимогу коханого перебралася спати на балкон. Олег, бачте, не міг стерпіти того, аби його дівчина спала в одному ліжку з іншим чоловіком. Як егоїстично, Олеже! Наступного ранку ти ще й каву в коханої відбереш. 

Найбільш злагоджено в першому епізоді діяли франківці. Жанна та Женя спокійно покинули валізи, сіли на ровер та покатили містом, порушуючи всі правила дорожнього руху. Їм не пощастило пізніше, проте відмовити цій парі у вмінні працювати єдиною командою ми аж ніяк не можемо. Так, Жені трохи не вистачає уважності, проте саме ці мандрівнички за всю першу серію ще не встигли посваритися один з одним. Навіть ночівля в наметі не дуже сильно засмутила героїв. Звичайно, вони звикли зовсім до іншого життя, проте кохання франківців та взаємна повага досі допомагають їм триматися разом. У випробуванні з пряниками вони також показали високий рівень взаєморозуміння: Женя відмінно виконав роль кухаря та декоратора, а його здібність до вивчення мов допомогла парі заробити грошенят на іноземцях. 

Хоча франківці й не перемогли в жодному з цих випробувань, ми впевнено можемо назвати роботу їхньої команди найбільш злагодженою, хоча, ефективність в дніпрян й значно вища. Проте, шоу ЛавЛавCar, перш за все, про кохання та романтику. 

Зараз ще зарано робити якісь висновки. Аби побачити повну картину стосунків наших героїв та навчитися на їхніх помилках, треба буде уважно дивитися всі серії проекту. Вже сьогодні о 19:00 ти отримаєш нову порцію свіжих вражень. Вмикай ТЕТ в цей час та дивись третю серію нового сезону реаліті-шоу ЛавЛавCar. А за докладним аналізом поведінки наших героїв та корисними порадами на тему стосунків приходь сюди, в нашу рубрику ЛавЛавТрабл. Попереду ще дуже багато сюрпризів!