Хто головний в родині? Це питання ще кількадесят років тому мало доволі однозначну та просту відповідь. Раніше в більшості родин роль глави сімейства виконував чоловік. Проте, час йде, тенденції змінюються, і от вже сьогодні старий порядок речей часто не задовольняє потреб партнерів. З тими самими проблемами стикаються й герої 3 сезону реаліті-шоу ЛавЛавCar.

Так, Жанна Люльчак, що зустрічається з порно-агентом з Івано-Франківську, має можливість жити за рахунок коханого, проте дівчину такі умови не влаштовують. Жанна вважає, що життя жінки на утриманні не має ніякого сенсу, а величезна кількість вільного часу лише спонукає її вигадувати собі зайві проблеми: “Мені матеріальне ніколи не було важливим. Кільця, шуби, що це таке? Я не хочу, щоб Женя мені щось купував, мені соромно коли він за мене платить. Не хочу прожити життя, та зрозуміти, що весь час просиділа в салоні та пробігала на біговій доріжці. Якщо я заробляю сама гроші, я відчуваю себе впевненіше”. 

Дійсно, деякі дівчата останнім часом почуваються некомфортно та відчувають певну обмеженість своїх прав, коли кохані просять їх покинути роботу, сидіти вдома та вишивати хрестиком. Проте багато хто може лише мріяти про можливості Жанни. 

Інша наша героїня, Любов Баб’єва, вимушена самостійно повністю забезпечувати себе та фінансово допомагати сестрі й матері. Зі своїм партнером, Олегом, Люба ще навіть не живе разом, адже в пари немає коштів на оренду квартири. Не дивлячись на те, що свої матеріальні потреби дівчина задовольняє самостійно, в їхній парі останнє слово завжди лишається за чоловіком: “В нас головний Олег. Так, він диктатор. Проте, коли ми робили по-моєму, часто виявлялося, що я помиляюся. Я вважаю, що треба до нього прислухатися. Навіть коли мені не подобаються його рішення, я все одно краще його послухаю, адже якщо все піде не за планом, це буде його косяк”.

Люба має вирішувати всі свої проблеми самостійно, тож її бажання хоча б в чомусь перекласти відповідальність на Олега цілком зрозуміле.

Чекає від партнера відповідальності та наполегливості й киянка Саша Трей. Її хлопець професійно займається моделінгом та скептично ставиться до роботи та захоплень коханої. Саша ж не менш саркастично сприймає коментарі щодо своїх інтересів та каже, що якби вона відчувала, що може покластися на партнера, все було б інакше: “Мені здається, що в наших стосунках я виконую роль хлопця. Я не знаю, як він відреагує, якщо до мене хтось причепиться. Чи зможе він мене захистити? Я не хочу афішувати наші стосунки, бо не впевнена чи надовго ми разом. Женю я не сприймаю як когось надійного”. 

Проте невже в сучасному світі жінка може бути лише повністю емансипованою чи цілком залежною? Звичайно ні, та й більшість українок як раз зазвичай знаходиться десь посередині. Наша остання пара — стриптизери з Дніпра Олексій та Ксенія. Вони обидва дуже багато працюють: грають в театрі, постійно тренуються, виступають на змаганнях та дають уроки еротичного танцю. В такому щільному графіку працювати важко обом, проте Ксенія не жаліється на своє життя. Навпаки, вона вважає, що могла б взяти на себе ще більше обов’язків, забезпечивши собі тим самим більшу свободу дій. 

“Коли поруч з тобою сильний чоловік, який завжди знає що краще для тебе та весь час вирішує твої проблеми, ти все глибше й глибше забиваєш своє Я та втрачаєш себе. Раніше я ніколи не пручалась його силі, проте зараз я виросла та намагаюся вибудовувати навколо себе нові рамки. Знову бути слухняною та слабкою я не хочу”.

Як бачиш, в кожній парі є свої проблеми та спірні моменти, в усіх випадках партнери не задоволені на 100% своїм положенням в парі, а старий патріархальний устрій родини вже давно став скоріше рідкістю, аніж повсякденністю. На прикладі героїв нового сезону ЛавЛавCar ти зможеш розглянути більшість рольових моделей наших сучасників, поглянеш на розповсюджені проблеми з нової точки зору та отримаєш можливість навчитися на чужих помилках. Нагадуємо, що 3 сезон проекту ЛавЛавCar стартує в ефірі ТЕТ 15 жовтня о 19:00. Не пропусти прем’єру та слідкуй за оновленнями на нашому сайті.