Ще за сніданком всі гравці почали запекло обговорювати побачення Люби та Олега. Найбільше проблеми в їхніх стосунках чомусь непокоять Олександру. Дівчина не тільки постійно поверталася до цієї теми, а ще й звинуватила Любу у сварках з Олегом. Дем’янову ледве вдалося заспокоїти кохану та змінити тему розмови. Хоча Ксюша з Олексієм також були не проти поперемивати кістки одеситам. Не дивлячись на доволі однозначні настрої серед учасників, результат дня став справжнім сюрпризом для всіх.

Саша та Женя цілком непогано впоралися зі своїми завданнями. Дем’янов знову підтримував кохану протягом всього дня, а Олександра спокійно поставилася до поразки в челенджі з миттям автівки. Саша і без перемоги непогано відірвалася в компанії Жанни, аж так, що своїми танцями неабияк роздратувала Любу, яка тепер чомусь поводиться навіть більш нервово, аніж Олег. 

Жанна з Євгеном змогли здивувати всіх конкурентів своєю розкутістю та жагою пригод. Женя показав свій режисерський талант, а Жанна, мабуть, непогано б впоралася з роллю актриси цікавого жанру. Проте ці закохані змогли шокувати навіть один одного. Весела алкогольна гра виявила доволі значну кількість сексуальних партнерок у Євгена. Цікаво, чи влетіло йому від Жанни за такий сюрприз?

Ксюша та Олексій, які єдині посварилися через челендж зі зміною партнерів, у вечірній грі показали себе як доволі розкутих в сексі людей. Звичайно, не більш розкутих за Євгена, проте в деяких аспектах вони з франківцем навіть могли б посперечатися. Але цього дня подружжя говорило не лише про “гостреньке”. Дем’янов неочікувано для Олексія підняв тему дітей та сім’ї, чим, можливо, збентежив супротивника. Сама ж Ксюша, здається, давно чекає на щиру розмову з цього приводу, але ніяк не може отримати від коханого відповідь, якої жадає. Що ж, сподіваємося що дуже скоро закохані нарешті зможуть порозумітися в цьому питанні.

На подив Голосу та на заздрість всіх мандрівничків, Люба та Олег дійсно добре провели побачення. Воні ніби-то нарешті змогли вирватися з замкненого кола сварок та невдоволення. Закохані непогано прогулялися чарівним грецьким островом, поплавали на яхті та здивували один одного приємними сюрпризами. Може крига в їхніх стосунках нарешті почала танути? Можливо, тим більш що Олег у доволі сміливому вечірньому челенджі без упину нахвалював кохану, стримував ревнощі та поводився доволі розкуто. Неймовірний прогрес для цієї пари! Подивимось, що буде далі…

Хочеш дізнатися першим про нові досягнення та провали наших мандрівничків? Вмикай ТЕТ сьогодні о 22:45 та спостерігай за новими гарячими челенджами, складними випробуваннями та неймовірними перевтіленнями героїв третього сезону ЛавЛавCar.